O rozstaniu z Onetem, Korwin Piotrowska napisała na Facebooku:

Reklama

No i nadszedł ten dzień. Kończy się moja współpraca z onetem.
I mogę wreszcie powiedziec głośno, że Fakt to jednak paw a tytuły w Plejadzie są do dupy

Dziennikarka dodała, że jej felietony będą widoczne na stronie portalu jedynie do poniedziałku.

Korwin Piotrowska rozpoczęła współpracę z Onetem niedługo po tym, jak rozstała się z tygodnikiem "Wprost". Dziennikarka publikowała w portalu swoje felietony, w których coraz częściej zamiast kwestii showbiznesowych, komentowała bieżące tematy społeczno - polityczne. Kilka miesięcy temu, jeden z felietonów Korwin Piotrowskiej został przez wydawcę ocenzurowany:

W ciągu 20 lat mojej pracy ocenzurowano mnie tylko raz, dokładnie wczoraj w onecie i to dlatego, że ośmieliłam się wątpić w etyczność tabloidu, a sama przy okazji zostałam posądzona o brak etyki i nieuzasadnioną agresję wobec niszczących ludziom życie kłamstw tabloidu. Miałam prawo do reakcji. Nic w tym dziwnego, że się człowiek dziwi, ale jak widać nigdy nie jest za późno na naukę – pożaliła się dziennikarka na Facebooku.

Na razie Karolina Korwin Piotrowska nie zdradziła, czy zamierza nawiązać współpracę z jakimś wydawnictwem. Dziennikarka wciąż prowadzi program "Magiel towarzyski" w TVN Style, a ostatnio wydała kolejną książkę, poświęconą jej największej pasji, czyli kinematografii.