Pazura: Najbliżej jest mi do Pawła Kukiza, zawsze bliższa mi była prawa strona [ROZMOWA DZIENNIK.PL]

| Aktualizacja:

"Piszę coraz rzadziej, bo politycy sami się komentują i robią kabaret" - wyznał w rozmowie z dziennik.pl Cezary Pazura. Zapytaliśmy aktora także o rolę w nowym serialu "Powiedz tak!" oraz rozczarowanie aktorstwem, o którym wspomniał podczas konferencji prasowej.

wróć do artykułu
  • ~adk
    (2017-05-10 12:13)
    Milosc do "prawej strony" Pazury wyjasnia ilosc zon. To ci z prawej wszyscy tak maja? Prezes nie ma ani jednej? Nic nie kapuje.
  • ~momo
    (2016-08-19 12:22)
    jako lewicowiec nie dostał by dwóch! rozwodów kościelnych
  • ~TRAUGUT 666
    (2016-02-22 19:30)
    Pazura , baju baju
  • ~serek
    (2016-02-22 01:27)
    idiota popiera idiotę
  • ~sa
    (2016-02-21 23:36)
    tak tak
  • ~Gosc
    (2016-02-21 20:08)
    Prawa strona? Czyli brazowi, nacjonalisci , faszysci. Nie moge uwiezyc, ze to z ust Polaka.
  • ~lewoskretny
    (2016-02-21 18:30)
    Jestem leworeczny wiec raczej ta strona jest mi blizsza
  • ~Dorota
    (2016-02-21 15:06)
    Cóż filmów i seriali z Panem Pazurą oglądać nie będę i tyle...
  • ~delegat
    (2016-02-20 22:55)
    Najlepiej by bylo, gdyby stworzenia o pogladach lewicowych przestaly sie w ogole wypowiadac (nie tylko tu na tym forum), bo naprawde zal d... sciska. Wystarczy. Doprowadziliscie Europe do upadku i jeszcze wam malo? Za wami juz tylko zgliszcza i fetor.
  • ~Ola
    (2016-02-20 20:42)
    Nie ważne jakim jest aktorem czy ktoś go lubi czy nie słusznie stwierdził że jest apolityczny i ma do tego prawo!!!!
  • ~malinovy
    (2016-02-20 10:03)
    Pazura, jak w filmach, tak w życiu, nigdy za mądry nie był. Dobry chłopak, ale nie wyposażony w najwyższych lotów intelekt. Tylko, że pasuje do tzw. większości i mądrzy się na każdy temat. Typowe.
  • ~filmowiec
    (2016-02-20 08:44)
    To teraz sie nie dziwie, ze ta marna aktorzyna jest zawodowo skonczona!
  • ~figa
    (2016-02-20 08:27)
    To chyba nic dziwnego, komedianci zawsze mieli blisko do muzykantów.
  • ~ola
    (2016-02-20 08:03)
    u nas w sypie mieszka menel wygląd i rozumowanie podobne czy to?
  • ~roman k
    (2016-02-20 07:38)
    PAZURA NIE POLITYKUJE.KONRAD TO WYROCZNIA DLA WAS ODPOWIEDNIA
  • ~Leszek
    (2016-02-20 07:25)
    a ja myślałem że ty mądrzejszy chłopak jesteś, już lepiej byś się nie odzywał do kogo ci bliżej .
  • ~matylda
    (2016-02-20 06:29)
    A ja NA PEWNO nie będę oglądać serialu z panem Pazurą i nie kupię jego książki!
  • ~romank
    (2016-02-20 06:26)
    nikt dotychczas nie napisal ze naiblzej mu do petru,ten smierdzi balcerkiem,balcerek z serialu to nie balcerowicz
  • ~Kinga
    (2016-02-20 01:30)
    Witam,Panie Czarku my wszyscy w Polsce Pana szanujemy za Pana filmy,i nikt temu nie moze zaprzeczyc,byly zbyt piekne..Poglady polityczne (takie czy inne) jednak musi miec kazdy,kto jest patiota i kocha swoia ojczyzne,nie mamy innego wyjscia,nikt tego za nas nie zrobi,mozemy sie ukrywac za pretekstami..nie mam czasu (..) jestem apolityczny (..) mam inne problemy (..) i tak ten swiat idzie do przodu...udajemy ze wszystko jest ok,ALE TO NIEPRAWDA,nic nie jest ok......Pan Kukiz jedzie i spiewa na Majdanie piosenki,super,dla kogo? Wiadomo( KASSSSA..!) I love the money!!!!!Ten zapach szmalu,kazdy ma swoia cene,nawet on,ci sami co mu wymordowali rodzine (na Kresach)? Trzeba miec mocny zoladek zeby sie tak ponizyc,nie zamierzam nikogo obrazac bo mam szacunek do ludzi ale to juz jest lekka przesada.Wybaczcie.Parioci z Kanady.
  • ~Johny Walker
    (2016-02-20 00:47)
    Jeden Dureń wystarczy.

Może zainteresować Cię też: