Maja Hyży gościła w programie "Pytania na śniadanie", w którym toczyła się dyskusja na temat odpowiedniego wieku na małżeństwo. Była żona Grzegorza Hyżego wyszła za mąż bardzo młodo i jak wyznaje, zaważyło to na losach jej związku:

Reklama

Chyba za wcześnie wyszłam za mąż. Zgadzam się z naukowcami, że ten wiek od 28 lat wzwyż jest odpowiedniejszym wiekiem. Ja miałam 21 lat, myślę, że to wiek mało dojrzały. Ja jestem teraz na takim etapie, że nie myślę o małżeństwie, ale kto wie? W wieku 21 lat wydawało mi się… że po prostu miłość, i to wszystko, a później dochodzą obowiązki, każdy ma jakieś swoje wartości i potrzeby, a niekoniecznie partner musi je spełniać.

Maja i Grzegorz zdobyli popularność dzięki udziałowi w show "X Factor", w którym przedstawiano ich jako małżeństwo. Dopiero niedawno okazało się, że para rozstała się jeszcze przed castingami do programu. Dziś dzielą się opieką nad synami i układają sobie życie od nowa. Grzegorz Hyży niedawno ponownie się ożenił. Jego wybranką jest prezenterka Polsatu, Agnieszka Popielewicz.