Bloger ostro do Karolaka: Miałeś jaja obrażac córkę prezydenta? Miej pretensje tylko do siebie

| Aktualizacja:

Tomasz Karolak ogłosił ostatnio, że jego teatr ma poważne problemy finansowe, dlatego musi zawiesić najbliższe spektakle. W sieci ogromną popularnością cieszy się zaś odpowiedź blogera, który w ostrych słowach wyjaśnia aktorowi, z czego wynikają kłopoty jego teatru.

wróć do artykułu
  • ~Daniela
    (2015-09-02 11:33)
    Głupi lizus i sprzedawczyk PO(partii oszustów)myslał,ze swoimi matactwami u Lisa (drugiego karierowicza i lizusa rządzącej partii) osiągnie prywatne korzyści !
    I osiągnął,bo "buraczana hołota"właściwie go oceniła i teraz musi się na nowo przystawić do jakiejś partii,a najlepiej zająć się robotą fiz.bo rzeczywiście kura nie przemieni się w orła.
  • ~autor komentarza
    (2015-09-02 10:41)
    Śmieszne, Kołakowska pisze o "poziomie", a sama nie zna zasad polskiej interpunkcji. I te zdania jakoś nie najlepiej jej się kleją...
  • ~wysoki banan
    (2015-09-03 08:26)
    Buraczanej hołocie dogryza czosnkowa hołota. Sztuka to jeszcze nie jest ale komedyjka niczego sobie. Pośmiałem się. Zwłaszcza kiedy przeczytałem, że Kołakowska to elita... nawet popuściłem trochę. Swoją drogą, buraki to w kodzie wyborczym sld więc lewicowy Karolak chyba kobiecie połajankę spuści...
    Drodzy prywatni właściciele prywatnych teatrów, róbcie prywatne interesy prywatnymi kapitałami. Macie elitę biznesową i kulturalną, macie. To do nich wyciągajcie ręce. Aktor za dzień zdjęciowy bierze roczne wynagrodzenie buraczanego widza więc kto do kogo powinien mieć pretensje o skąpstwo.
  • ~Wróżka prawdę Wam powie
    (2015-09-02 21:33)
    No tak! Bo przecież aktor to powinien tylko w samych doborowych produkcjach się pojawiać, same wysokolotne filmy mieć na koncie i tylko i wyłącznie inteligentne spektakle robić!
    Puknijcie się wy wszyscy w czoła! Dobry aktor zagra i w głupiej komedii, jaki i w poważnym filmie! Karolak akurat z różnymi rolami sobie radzi!
  • ~sprawiedliwa
    (2015-10-01 17:23)
    każdy kto popiera komruskiego musi być wykończony!!! przecież na tego buca z ta jego plackowata mordą nie można nawet patrzeć!!!
  • ~igwlnk
    (2015-09-02 19:55)
    No tak, bo przecież co powie bloger, to święte... Jak dla mnie rozdmuchiwanie tematu... Karolak to świetny aktor komediowy i tyle!
  • ~LG
    (2015-09-02 19:14)
    Czy tylko ja mam wrażenie, że Wika, Maciej_W, jurek, Agata i Ferdy to jedna soba? A może pięcioraczki jednojajowe? Niby wpisy różne, ale treść i charakterystyczny język nie pozostawia wątpliwości...
  • ~Agata
    (2015-09-02 14:08)
    Każdy ma swoje problemy, każdego pierwszą reakcją jest obwinianie za nie innych. Ja jednak Pana Karolaka jako aktora cenię i trzymam kciuki za jego karierę. Nie mogę się już doczekać jego roli w Listy do M 2. W pierwszej części był bezkonkurencyjny. :)
  • ~Ferdy
    (2015-09-02 17:06)
    Ale przecież każdemu zdarza się popełniać błędy a wam nie? Ja tam lubię go jako aktora, już od czasów ciacha i trzymam kciuki, teraz wybieram się na kontynuacje Listów do M z nim.
  • ~krajanka
    (2015-09-18 18:49)
    Tylko "buraczana holota" pisze jezykiem jak ta paniusia. Swietny,trafny wpis blogera.Brawo!
  • ~Maciej_W
    (2015-09-02 13:50)
    Bloger z Krakowa ma w nosie co się stanie z teatrem w Warszawie, a mi wcale nie jest to takie obojętne. Role w filmach to jedno - mi się wcielenia Karolaka podobają, a teatr to drugie.
  • ~wika
    (2015-09-02 12:35)
    Byłam tylko raz na przedstawieniu w Imce, mam nadzieje, ze się jakoś podźwigną. A jeśli chodzi o Karolaka, to naprawde daje radę jako aktor, zwlaszcza lubie go w rolach komediowych :) teraz najbliższy film z nim to chyba Listy do M2
  • ~jurek
    (2015-09-02 16:32)
    W Polsce skupiamy się tylko na negatywach...oceniamy Karolaka przez słowa które wypowiedział ktoś inny... A przecież Karolak to całkiem dobry aktor, gra niezłe role np w Listach do M był rozbrajający.
  • ~Matyldaaaa
    (2015-09-04 23:52)
    Jak dla mnie, każdemu z nas zdarza się po prostu "przesadzić". Polityka to jedno, aktorstwo drugie. Są osoby medialnie gorzej wypadające na tle Karolaka. Każdy z nas ma prawo wyznawać i manifestować takie poglądy polityczne, jakie uważa za słuszne, nawet aktorzy. Co do zarzutu odnośnie "Ciacha" - nie każdy musi grać w dramatach wojennych, inni po prostu lepiej sprawdzają się w komediach, a tych Karolak ma wiele - Listy do M, Lejdis, Tylko mnie kochaj...
  • ~Kinoszka
    (2015-09-04 21:48)
    Życie osobiste Tomasza Karolaka mnie nie interesuje. Lubię oglądać go na dużym ekranie, bo ma talent i to właśnie uczynię niedługo. #czekamnalisty i pozdrawiam. :)
  • ~Alusia
    (2015-09-04 15:39)
    Nie interesuje mnie co musi Karolak, a czego nie musi itd... jak widzę go w komedii to mnie bawi i tyle, i o to chodzi. Czego więcej się dokopywać, nie rozumiem.
  • ~KARLIK
    (2016-04-18 20:09)
    KAROLAK - ,, WYBITNY " AKTOR - ,, GENIUSZ " SCENY ! WYSTARCZY POPATRZEĆ NA TĄ TĘPĄ GĘBĘ ! WYBITNIE ,, JENTELEGENTNA " BUZIA !
  • ~Erwina
    (2015-09-04 12:55)
    Nie rozumiem hejtu na Karolaka. To jego sprawa co robi ze swoim życiem i poglądami, powinniśmy go oceniać przez pryzmat aktorstwa, a to przynajmniej na razie idzie mu całkiem nieźle ;)