Tadla o molestowaniu w pracy: Kobiety w Polsce boją się zgłaszać przypadki

| Aktualizacja:

Beata Tadla zabrała głos w sprawie głośnej afery dotyczącej molestowania pracownic przez jednego z popularnych dziennikarzy. Gwiazda "Wiadomości" twierdzi, że kobiety boją się zgłaszać przypadki przemocy w miejscu pracy.

wróć do artykułu
  • ~rentgen
    (2015-02-20 00:28)
    To prawda. Pewnie, że nie każdy w telewizji, innych mediach i show-biznesie robi teraz karierę, bo się z kimś przespał lub jest resortowym dzieckiem. Wystarczy ostro i z talentem jechać po tradycjonalistach, katolikach, heteroseksualistach, patriotach i opozycji.
  • ~birrek
    (2015-02-19 23:34)
    No pewnie że się DA zrobić karierę w mediach "tradycyjny sposób".

    Można wręcz powiedzieć że w BARDZO TRADYCYJNY.

    Drobiazgowo opisane jest to w powieści NOCNIK na którą to nie wiedzieć czemu wściekła się córka Rosatiego.
  • ~marecki z usa
    (2015-02-19 21:27)
    Tadla od szpadla. Kłamczucha. To faceci są przerażeni i zastraszeni. Dziś mężczyzna boi się porozmawiać z koleźanką w pracy, zaźartować, zaprosić na kawę bo będzie oskarźony o molestowanie. Szef obawia się egzekwować obowiązki od kobiety, bo za nimi cała armia adwokatek pro-bono, feministek i lewaków. Zaraz będą go szantaźować oskażeniem o molestowanie albo mobbing. Jeżeli facet w obawie o oskarżenie o molestowanie będzie zachowywał się oschle lub trzymał dystans - oskarżą go o mobbing. Ani tak dobrze ani tak. Wyjście jedno. Faceci nie zatrudniajcie kobiet. No chyba źe do filmów XXX. NIech kobiety zatrudniają kobiety i niech mają swoje femipiekiełko.
  • ~lala
    (2015-02-19 22:03)
    polska to dom publiczny a sutenerzy zarabiaja krocie a kobiety grosze patrz kler
  • ~rasizm uklehy
    (2015-02-19 22:05)
    stanowiska wkosciele zabronione dla kobiet marryyya urodziła boka a nie jest bozycą
  • ~L
    (2015-02-19 22:12)
    Czy pani Tadla chce nam coś powiedzieć???
  • ~Logiczne pytanie
    (2015-02-19 22:13)
    Czy pani Tadla chce nam coś powiedzieć???
  • ~Kamil D.
    (2015-02-19 22:58)
    A ta Beata Tadla to czasem nie jest córa prokuratora Tadli? Z taką rodziną to faktycznie można spać spokojnie.
  • ~baba
    (2015-02-19 23:11)
    Pytanie retoryczne. Czy przyzwoita, uczciwa osoba mogłaby pracować w tvn?
  • ~Sorry bardzo....
    (2015-02-20 13:24)
    Jestem ciekaw czy ta pani jest w stanie udowodnić zarzut molestowania? Bo jeżeli nie to Durczok powinien postawić jej zarzut pomówienia. Natomiast powinna mu powiedzieć wprost gdy do tego doszło ,że sobie nie życzy chamstwa i porównywania ją z samicą psa.
  • ~xyz
    (2015-02-19 21:29)
    Sluchajcie Kobiety. Jest tez cos takieo, jak molestowanie Facetow. Pracuje w duzej firmie i nie wchodze do windy, gdy jest tam kobieta. Ubieracie krotkie spodniczki, eksponujecie biust. Dlaczego? Totalne zaklamanie i obluda. Dajcie sobie spokoj z tematem. Jestescie takie, jak my faceci. Chcecie, a nie wypada powiedziec. Wam uwierza, nam nie. Nby dlaczego? Prowokujecie, potem wielki lament. Jak wygladacie w tych firmach? Jak na wybiegu, jak lalki? Czego jeszcze nie ubierzecie? Chce sie wam, tak jak nam, tylko jak nie wyjdzie to AFERA.
  • ~Edward Sopot
    (2015-02-20 13:38)
    Pani Beato
    Wiele bardzo wiele dziewczyn ,kobiet robi karierę ...idąc najpierw do łózka z facetem który ...może !
    Proszę zważyc że, żadna z Was , kobiet które znam z ekranu nie jest związana z gołodupcem czy biednym bezrobotnym
    Całkiem rozmyślnie najpierw sprawdzacie jego grubość portfela i dopiero później ewentualnie pozwalacie na coś więcej
    Można to chyba porównać z ...paniami z agencji , no oczywiscie w tym drugim przypadku z góry wiadomo jakie będą koszty !
  • ~Ala z Myślenic
    (2015-02-20 13:55)
    Edward Sopot2015-02-20 13:38
    Pani Beato
    Wiele bardzo wiele dziewczyn ,kobiet robi karierę ...idąc najpierw do łózka z facetem który ...może !



    Pani Beato , a co się Pani nie podoba w Durczoku przecież to miły chłopiec i przystojny ? No nie wiem , może nie jest on zdolny do trwałych związków i to Panią osobiście bardzo zabolało i dlatego ta zemsta po latach ?
  • ~Edward Sopot
    (2015-02-20 14:12)
    Wiele kobiet które znam ...chciało by żeby ktoś je molestował , wiele kobiet !
    Więc proszę najpierw zapamiętać
    Co mysli stara kura uciekając
    Przed młodym kogutem ...? ?
    O rety ...czy ja nie za szybko ... spier...m ?
  • ~emeryt
    (2015-02-20 15:56)
    Jak odróżnić molestowanie ? ? czy podrywanie ? ?
    Odpowiedz jest prosta
    Jeśli

    molestowanie kończy się stałym związkiem to jest ...OK !

    Jeśli facet odchodzi !... no to nie jest ok ...Molestował ! ! !
    może nawet gwałcił ! ...! ! !
    Jednak sprawy idą chyba w dobrym kierunku ?
    Coraz więcej gejów ! ! !

    A to cham poszedł sobie !
  • ~motek
    (2015-02-21 12:27)
    beatka jak widać lubi tę robotę
  • ~mendium
    (2015-02-20 17:14)
    Słowa niejakiego Johna Swintona, amerykańskiego dziennikarza znanej gazety ''The New York Times'', który w dzień odejścia na emeryturę nie wytrzymał i powiedział prosto z mostu to, co mu od dawna leżało na sercu, szokując przy tym Amerykanów!
    Oto, co powiedział:
    ''Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić na łamach gazety swoich własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, w której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach.
    Gdyby ktoś z was był na tyle szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazety, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny.
    Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego Narodu wzamian za chleb swój powszedni, czy też - co sprowadza do tego samego - za swoją pensję. Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to więc szaleństwo, wznosić toast za niezależną prasę!
    My, dziennikarze jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis! My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!''
  • ~Ulka
    (2015-02-20 20:58)
    Pani Beato nam też się nie podoba ,ze pani łączy pracę zawodową i prywatne amory z panem Kretem.Co mnie obchodzi czy Wasz związek jest zagrożony czy kwitnie ,Jak panią ktoś skrzywdził w poprzedniej pracy to trzeba było się odwołać do sądu a nie czekać tyle lat ,żeby teraz nagle być odważna i ujawniać sprawy z przeszłości.Coś tu nie tak,akt zemsty czy co?.I niech już pani nie zamieszcza tych fotek i wiadomości z Kretem bo nas te umizgi nie interesują.
  • ~antyMOnia
    (2015-02-19 19:39)
    Kolega Durczoka - Prokop użala się, że wobec KD stosowna jest "metodyka niszczenia człowieka". Jakby nie zauważył, że ten proceder stosuje namiętnie usłużny mainstream od dawna. Przykładem notorycznego niszczenia przez POlitructwo są bracia Kaczyńscy, A.Macierewicz, prof.Binienda itp., itd. I pod kłamliwymi artykułami o Nich nie ma zakazu komentowania! A "odmęty szaleństwa" w niszczeniu ogarnęły POlitructwo typu Lis, Wołek, MO w stosunku do poważnego kandydata na prezydenta A.Dudy! Wszelkie cenne przymioty jak wykształcenie, wiedza, doświadczenie polityczne mimo młodego wieku, znajomość języków obcych, kultura osobista, dynamizm A.Dudy które byłby na wagę złota gdyby je posiadał B.Komorowski są obiektem wyszydzania, drwin i poniżania.
  • ~Laszka
    (2015-02-19 21:31)
    Molestowanie kobiet w pracy zdarza się w różnych instytucjach. Po reakcjach na publikacje wyznań jednej z molestowanych pań widać że problem jest poważny, wiele publicznych osób ignoruje ten przypadek zamiast wyjaśnić. To zła praktyka, która daje przyzwolenie na molestowanie kobiet- Począwszy od "niewinnych" obleśnych komentarzy skończywszy na zmuszaniu do fizycznego kontaktu. Pora zacząć o tym mówić!