Tadla o molestowaniu w pracy: Kobiety w Polsce boją się zgłaszać przypadki

| Aktualizacja:

Beata Tadla zabrała głos w sprawie głośnej afery dotyczącej molestowania pracownic przez jednego z popularnych dziennikarzy. Gwiazda "Wiadomości" twierdzi, że kobiety boją się zgłaszać przypadki przemocy w miejscu pracy.

wróć do artykułu
  • ~motek
    (2015-02-21 12:27)
    beatka jak widać lubi tę robotę
  • ~Ulka
    (2015-02-20 20:58)
    Pani Beato nam też się nie podoba ,ze pani łączy pracę zawodową i prywatne amory z panem Kretem.Co mnie obchodzi czy Wasz związek jest zagrożony czy kwitnie ,Jak panią ktoś skrzywdził w poprzedniej pracy to trzeba było się odwołać do sądu a nie czekać tyle lat ,żeby teraz nagle być odważna i ujawniać sprawy z przeszłości.Coś tu nie tak,akt zemsty czy co?.I niech już pani nie zamieszcza tych fotek i wiadomości z Kretem bo nas te umizgi nie interesują.
  • ~mendium
    (2015-02-20 17:14)
    Słowa niejakiego Johna Swintona, amerykańskiego dziennikarza znanej gazety ''The New York Times'', który w dzień odejścia na emeryturę nie wytrzymał i powiedział prosto z mostu to, co mu od dawna leżało na sercu, szokując przy tym Amerykanów!
    Oto, co powiedział:
    ''Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić na łamach gazety swoich własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, w której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach.
    Gdyby ktoś z was był na tyle szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazety, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny.
    Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego Narodu wzamian za chleb swój powszedni, czy też - co sprowadza do tego samego - za swoją pensję. Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to więc szaleństwo, wznosić toast za niezależną prasę!
    My, dziennikarze jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis! My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!''
  • ~emeryt
    (2015-02-20 15:56)
    Jak odróżnić molestowanie ? ? czy podrywanie ? ?
    Odpowiedz jest prosta
    Jeśli

    molestowanie kończy się stałym związkiem to jest ...OK !

    Jeśli facet odchodzi !... no to nie jest ok ...Molestował ! ! !
    może nawet gwałcił ! ...! ! !
    Jednak sprawy idą chyba w dobrym kierunku ?
    Coraz więcej gejów ! ! !

    A to cham poszedł sobie !
  • ~Edward Sopot
    (2015-02-20 14:12)
    Wiele kobiet które znam ...chciało by żeby ktoś je molestował , wiele kobiet !
    Więc proszę najpierw zapamiętać
    Co mysli stara kura uciekając
    Przed młodym kogutem ...? ?
    O rety ...czy ja nie za szybko ... spier...m ?
  • ~Ala z Myślenic
    (2015-02-20 13:55)
    Edward Sopot2015-02-20 13:38
    Pani Beato
    Wiele bardzo wiele dziewczyn ,kobiet robi karierę ...idąc najpierw do łózka z facetem który ...może !



    Pani Beato , a co się Pani nie podoba w Durczoku przecież to miły chłopiec i przystojny ? No nie wiem , może nie jest on zdolny do trwałych związków i to Panią osobiście bardzo zabolało i dlatego ta zemsta po latach ?
  • ~Edward Sopot
    (2015-02-20 13:38)
    Pani Beato
    Wiele bardzo wiele dziewczyn ,kobiet robi karierę ...idąc najpierw do łózka z facetem który ...może !
    Proszę zważyc że, żadna z Was , kobiet które znam z ekranu nie jest związana z gołodupcem czy biednym bezrobotnym
    Całkiem rozmyślnie najpierw sprawdzacie jego grubość portfela i dopiero później ewentualnie pozwalacie na coś więcej
    Można to chyba porównać z ...paniami z agencji , no oczywiscie w tym drugim przypadku z góry wiadomo jakie będą koszty !
  • ~Sorry bardzo....
    (2015-02-20 13:24)
    Jestem ciekaw czy ta pani jest w stanie udowodnić zarzut molestowania? Bo jeżeli nie to Durczok powinien postawić jej zarzut pomówienia. Natomiast powinna mu powiedzieć wprost gdy do tego doszło ,że sobie nie życzy chamstwa i porównywania ją z samicą psa.
  • ~InKa
    (2015-02-20 11:15)
    Która z Pań się przyzna , że zrobiła karierę przez łóżko ?
    Żadna !
    Była by spalona, a większość z nas wie, że to niestety standard !
  • ~widz
    (2015-02-20 08:07)
    Beatko może jaśniej o sobie, było by co posłuchać, Kret to wierzchołek góry na której siedzisz a szczyty cię czekają.
  • ~lena
    (2015-02-20 07:30)
    to dziennikarka , jest załosna co jej wychodzi lajdactwo , po polsku , odwal sie od Durczoka , cie to samo spotka to zobaczysz co to za uczucie , zapomniała jak pijana laziła ze swoim dupkiwm , zapomniała , suka
  • ~jan ja
    (2015-02-20 06:29)
    która przyzna, ze przez lozko robi karierę
    kiedyś maciag potwierdzila ze kazda modelka ...
  • ~familok
    (2015-02-20 05:51)
    rodzina p. Beatki na Śląsku - prokurator?
  • ~vp
    (2015-02-20 02:38)
    Ja bym jej nie molestował ! Nie znoszę wywiadów prowadzonych prze tapanią i tyle. Czy nie dopuszczanie na antenę też byłoby molestowaniem ?
  • ~rentgen
    (2015-02-20 00:28)
    To prawda. Pewnie, że nie każdy w telewizji, innych mediach i show-biznesie robi teraz karierę, bo się z kimś przespał lub jest resortowym dzieckiem. Wystarczy ostro i z talentem jechać po tradycjonalistach, katolikach, heteroseksualistach, patriotach i opozycji.
  • ~birrek
    (2015-02-19 23:34)
    No pewnie że się DA zrobić karierę w mediach "tradycyjny sposób".

    Można wręcz powiedzieć że w BARDZO TRADYCYJNY.

    Drobiazgowo opisane jest to w powieści NOCNIK na którą to nie wiedzieć czemu wściekła się córka Rosatiego.
  • ~baba
    (2015-02-19 23:11)
    Pytanie retoryczne. Czy przyzwoita, uczciwa osoba mogłaby pracować w tvn?
  • ~Kamil D.
    (2015-02-19 22:58)
    A ta Beata Tadla to czasem nie jest córa prokuratora Tadli? Z taką rodziną to faktycznie można spać spokojnie.
  • ~Logiczne pytanie
    (2015-02-19 22:13)
    Czy pani Tadla chce nam coś powiedzieć???
  • ~L
    (2015-02-19 22:12)
    Czy pani Tadla chce nam coś powiedzieć???