Kotulanka nie ma środków do życia: Regularnie kupuje na zeszyt

Kiedyś była gwiazdą popularnego serialu, cieszącą się dużą sympatią publiczności. Dziś nie ma środków do życia i jest na utrzymaniu córki. Sytuacja Agnieszki Kotulanki robi się coraz bardziej dramatyczna.

wróć do artykułu
  • ~windy_city
    (2014-11-24 11:45)
    Rany boskie... co też nałóg potrafi zrobić z człowiekiem... brak słów...
  • ~Andrzej
    (2014-11-24 11:57)
    Miałem kiedyś w pracy kolegę uzależnionego od alkoholu. Rano podczas przerwy śniadaniowej jadł kanapki i popijał wódką, którą uprzednio przelewał do butelki od wody mineralnej, udają że pije wodę. W trakcie dnia wyruszał na spotkania towarzyskie z innymi pijakami (to dziwne, ci panowie potrafią się bezbłędnie rozpoznać) i w końcu dnia był nawalony ja stodoła.
    Kierownik ciągle mu powtarzał, że jak ci wódka przeszkadza w pracy, to rzuć pracę i tak zrobił. Straciłem z nim kontakt i po ok. roku dowiedziałem się, że umarł. Wygląda na to, że wódka przeszkadzała mu żyć, to rzucił zycie. Podobno po jego śmierci najbardziej płakali ci którzy pozyczali mu pieniądze. Żona nie płakała.
    Pani Kotulanka postępuje podobnie. Rzuciła pracę dla wódki a teraz czeka ja następny etap.
  • ~semper1953
    (2014-11-24 12:10)
    Na Boga, zarabiała Pani ogromne pieniądze za dni zdjęciowe w serialu , w teatrze też Pani grała - nic Pani nie zaoszczędziła ???, wszystko poszło na wódę...??? Żal mi Pani...
  • ~ssss
    (2014-11-24 13:13)
    Wóda *********** bebechy!
  • ~emerytka
    (2014-11-24 14:42)
    Nie każdemu udaje się wyjść z filipińskiej choroby. Niech się Pani weźmie w garść.
  • ~teofilak@one.pl
    (2014-11-24 16:19)
    gdzie jest jej srodowisko aktorskie czy nie ma tam madrych ludzi zeby wyciagnac ja z bagna ja podnioslem sie dzieki rodzinie ciagle jestem zagrozony jednak staram sie by nie wrocic do przeszlosci wiem ze niejes to takie proste ale uwazam tez ze mozna jak sie mocno chce i masz wokol siebie odpowiednich ludzi i charakterna rodzine a nie towarzystwo zawodowe ktore sie cieszy z upadku czlowieka
  • ~marko
    (2014-11-24 17:13)
    POWIEM TAK ŻYCIE!!! A ILE JEST LUDZI NA ŚWIECIE ALKOHOLIKÓW I NIKT O TYM NIE PISZE
  • ~Klerykał
    (2014-11-24 17:19)
    szkoda człowieka i zal patrzec jak ta aktorka stoczyła się na dno.To wina PRLU i komuchów ,gdyż tak sie przestraszyła patrolu milicji w stanie wojennym że pije od tego dnia na umór.chyba lepiej bybyło gdyby ja rozstzrelali tak jak chcieli zrobic ale to dobre chłopaki byli i puścili owlno .Skutek,przepila majatek i jeszcze chce obciazac państwo polskie leczeniem. Precz z komuną. I precz z preczem też.Ps A może była wykorzystywana przed wojna przez swojego pana dzidzica,który spłodził ja wbrew woli jej matki .jeśli nie to juz nie wiem dlaczego pije.Może dla zdrowia,więc niech pije złodziejka bo kazdy pijak to złodziej.O i jeszcze szmate ukradła,narzedzie pracy niejakiej Heli w opałach.
  • ~marko
    (2014-11-24 17:36)
    DO AA I PRZEJDZIE I DO ROBOTY
  • ~matka, ALE nie polka
    (2014-11-24 17:49)
    zając się głodnymi i biednymi dziećmi w tym zasr...nym kraju!!! kozy doić, grule kopać i głodne dzieci karmić!!!
  • ~ale na zeszyt to tylko chleb sprzedają
    (2014-11-24 17:50)
    Jej środowisko aktorskie właśnie położyło na niej krzyżyk i jeśli coś jej się stanie to Stockinger i reszta nie zaznają spokoju!!! Uzależnienie od alkoholu jest jednym z najtrudniejszych do wyleczenia ale...jest to do zrobienia. Na początek polecam pani Kotulance obejrzenie filmu "Pod mocnym aniołem". Jest to dzieło o całkowitym upadku człowieka, próbach ucieczki przed tym zgubnym nałogiem. Szybko trzeba z tym skończyć bo jak nie to ta droga prowadzi na cmentarz.
  • ~i
    (2014-11-24 18:03)
    A koledzy mieli jej 'nie zostawić samej', chyba że Stockiger takie deklaracje sam składa na bani
  • ~misiek
    (2014-11-24 18:45)
    Oliwę też kupuje na zeszyt?
  • ~Qba
    (2014-11-24 18:52)
    Nie tylko ona jedna. Takich ludzi w Polsce są tysiące. Niektórzy nie wytrzymują i targają się na własne życie. 16 osób dziennie traci w ten sposób życie w Polsce. Na zielonej wyspie tak to wygląda.
  • ~Klan
    (2014-11-24 19:51)
    Zaraz, zaraz, przecież mieszkała jako partnerka Stockingera? To już się wielka miłość rozpadła? Czy jak kłopoty to wszystko jest tylko pustosłowiem.
  • ~Teofil
    (2014-11-24 20:45)
    Jaki dramat to lyalkoholik jakich w Polsce duzo
  • ~ala22
    (2014-11-24 22:31)
    tym bardziej nie wolno jej dawać kasy, bo se gorzołe kupi, posyłajcie jej kanapki i owoce, jak chcecie pomóc, tylko nie dajcie kasy alkoholikowi, to tak jak dać mu wiadro wódki i powiedzieć, masz, tylko nie pij...
  • ~ech
    (2014-11-24 23:27)
    przykra sprawa, szkoda ludzi... Polska niestety alkoholizmem stoi :(
  • ~gość
    (2014-11-25 09:16)
    Artyści tak mają. Prędzej, czy później.
  • ~analityk
    (2014-11-25 22:35)
    Aktorzy dość często mają problemy psychiczne. Jest to bardzo straszna choroba.