Stockinger o problemach Kotulanki: Alkohol i rzeczy depresyjne

| Aktualizacja:
X

Tomasz Stockinger, w przeciwieństwie do producentów i scenarzystów "Klanu", nie ma oporów przed komentowaniem problemów swojej serialowej partnerki, Agnieszki Kotulanki.

Agnieszki Kotulanki od kilku miesięcy nie ma w obsadzie serialu "Klan". Twórcy telenoweli niechętnie mówią o przyczynach jej nieobecności, nieco bardziej rozmowny jest zaś Tomasz Stockinger.

Aktor, który w serialu wciela się w męża postaci granej przez Kotulankę, w rozmowie z "Super Expressem" odniósł się do plotek mówiących o tym, że to alkohol jest przyczyną problemów jego koleżanki:

Nie czuję się na siłach, by stawiać diagnozę. Alkohol może i tak, ale także inne rzeczy depresyjne. Kiedy ona była w nie najlepszej formie psychicznej, brakowało radości w pracy, aktor musi być wyspany, wypoczęty, żeby mu się chciało pracować. Ona nie była łatwa we współpracy, były duże problemy, kiedyś mi się pracowało lepiej, potem gorzej, a teraz znowu lepiej, bo nie ma tych problemów, które ona powodowała. Jeśli wróci na plan i będzie w stanie pracować to OK. Niestety ostatnio było z tym trudno. Gdy ona miała swoje stany bezsenności, poirytowania to odbijało się na mnie i na ekipie. Brakowało lekkości, ogólnie rzecz biorąc ja jej nie widziałem w formie od dłuższego czasu. - powiedział Stockinger.

Czy Agnieszka Kotulanka jeszcze powróci na plan serialu "Klan"?

Udostępnij na Facebooku
    Powered by ContentStream
    • ~red.
      2013-11-11 15:48
      kogo na Boga obchodzi jakas kopulanka i ten dupek???
    • ~Rep
      2013-11-11 15:36
      wybuczec dziada...
    • ~ewa
      2013-11-11 14:45
      Jestem pelna uznania dla p. Stockingera czy jak mu tam, za chamtwo i prostactwo. Przypominam, ze sam mial pan problem z alkoholem a poza tym p. Kotulanka ma imie i nazwisko . To tak na wszelki wypadek gdyby pan zapomnial.
    • ~stwierdzam
      2013-11-11 15:53
      Panie Stockinger- przeciez to pana zona [chociaz serialowa]-troche wspolczucia I wsparcia. Nawiasem mowiac ,dzentelmen ? nie wypowaiada sie w ten sposob na temat kolezanki,czy chociazby serialowej zony. Jesli chodzi o probleby alkoholowe- swojego czasu tez pana "namierzono",jadacego autem pod wplywem- wiec???
    • ~asd
      2013-11-11 16:39
      KLAN dzieło narodowe,powinni na maturze wprowadzić egzamin z wiedzy na temat tej epopei narodowej.Ja jedynki nie oglądam bo prezentuje ten sam niski(czytaj dno) poziom co tvn i polsat.
    • ~Marek z W-wy
      2013-11-11 21:07
      Tomaszu Stockinger , a kto jak nie ty jezdziles po pijaku samochodem i spowodowales wypadek ? Przyganial kociol garnkowi !
    • ~Ewa K.
      2013-11-11 18:06
      Tomasz ty ciagle byłes bez formy i nasze przdsiewzięcie tez sie posypało...
    • ~ironia
      2013-11-11 14:04
      Plotkarz!
    • ~OBSERWATOR
      2013-11-11 13:30
      A KTO NACHLANY AUTKIEM JECHAŁ...

      TYLE LAT W JEDNEJ BAJCE

      TO NA PSYCH E SIADA
    • ~Leszek Czyński
      2013-11-11 10:54
      Stockinger potrafi grać dżentelmena i arystokratę, ale w życiu jak widać jest zwykłym q-tass-em. Dziękuję, że pokazałeś swoją q-tass-owską twarz sztokingerze!