Kotulanka nie ma środków do życia: Regularnie kupuje na zeszyt

Kiedyś była gwiazdą popularnego serialu, cieszącą się dużą sympatią publiczności. Dziś nie ma środków do życia i jest na utrzymaniu córki. Sytuacja Agnieszki Kotulanki robi się coraz bardziej dramatyczna.

wróć do artykułu
  • ~SAD
    (2018-02-26 23:24)
    A MOJA MAMA JEST NAPRAWDĘ CHORA, MA CHORY KRĘGOSŁUP, SERCE I JEST NA MOIM UTRZYMANIU BO TO ZA MAŁO ŻEBY MIAŁA RENTĘ NIE MOŻE NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ.... ZARABIAM 3BRUTTO WYNAJMUJE MIESZKANIE, MAM ZONE DZIECKO KTORE MAM NA UTRZYMANIU... JAK BYĆ SZCZĘŚLIWYM W KRAJU KTÓRYM BOGACI SIĘ BOGACĄ A BIEDNI BIEDNIEJĄ.............. ;(((((((((((((((( (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  • ~przyjaciel Billa W.
    (2018-02-24 14:49)
    ...problem alkoholowy jest dość złożony. To nie jest kwestia "chciejstwa" delikwenta.Walka z uzależnieniem to nie jest jednorazowa bitwa..... to Wojna .... trwająca latami....do leczenia nikt nikogo nie zmusi...najtrudniejszą sprawą jest przekonać delikwenta, że ma "PROBLEM" ..reszta już łatwiejsza .... ale to mozolna długotrwała droga powrotu "do życia"... ze statystyk wynika, że "wychodzi" z nałogu niewielu....
  • ~straniera
    (2015-03-31 15:30)
    bardzo mi sie podoba jak w tym przeklętym kraju mogą ludzie wśród mrowia miliona osób znajomych i nieznajomych upaść na dno i nikt im ani nie che ani nie potrafi pomoc!!!
  • ~menel
    (2015-03-26 08:40)
    nie cjhlać,wziąć się do roboty.
  • ~marko
    (2015-02-27 21:08)
    PROSZĘ O NAMIARY PANI AGNIESZKO CHĘTNIE POMOGĘ BARDZO MI PANI SZKODA
  • ~emerytka
    (2015-02-22 21:12)
    A w pośredniaku była--nie musi do końca życia być aktorką.
  • ~Fan
    (2014-12-21 12:02)
    Kutulance trzeba pomóc jak córka zerwie z nią kontakt ,Jak bierze to do ,AlbertA jej nie wpuszczą ,Ja nie wiem gdzie można ją spotkać ale jak ktoś wie niech przekieruje ją w kierunku Ogródków Działkowych bo tam każda GWIAZDA będzie mile widzina
  • ~ZeN
    (2014-12-20 19:24)
    Kochana Agnieszko nie załamuj śię ,Pij dopuki dają na zeszyt bo Tylko w ten sposób zachowasz pamięć o swoich wszystkich odcinkach w których odgrywałaś znakomite role
  • ~Grzechu comeback
    (2014-12-18 11:04)
    gdzie ci "przyjaciele" tacy elokwentni i oświeceni, nowocześni i EUROPEJSCY... kochający platformę lub PZPR (czy jest różnica?)
  • ~trewor
    (2014-12-16 21:15)
    jest to bardzo przykre nałóg i choroba walcz z tym Agnieszko
  • ~Gwidon Małolepszy
    (2014-12-15 15:17)
    Łykaj Kotulanka jak jeszcze cie ktoś kredytuje.
    Picie to jest życie, robota to głupota.
  • ~krzepa
    (2014-11-30 14:01)
    Jest mocno zbudowana, widać, że ma krzepę. Do roboty, za 1.300 złotych. W końcu, żyje w Polsce, jak 38 milionów innych osób.
  • ~I am Turecki
    (2014-11-29 10:45)
    Pracy jest mnóstw tylka trzeba wiedzieć komu zrobić ass to mouth.
  • ~arbajt
    (2014-11-27 16:41)
    a moze by tak praca umofa zlecenie 8,8 pl na godz w strefie EKONOMICZNEJ
    DOBRZE BY YEY ZROBIŁO,
    nieroby,pijaki,sex-iarze
  • ~analityk
    (2014-11-25 22:35)
    Aktorzy dość często mają problemy psychiczne. Jest to bardzo straszna choroba.
  • ~gość
    (2014-11-25 09:16)
    Artyści tak mają. Prędzej, czy później.
  • ~ech
    (2014-11-24 23:27)
    przykra sprawa, szkoda ludzi... Polska niestety alkoholizmem stoi :(
  • ~ala22
    (2014-11-24 22:31)
    tym bardziej nie wolno jej dawać kasy, bo se gorzołe kupi, posyłajcie jej kanapki i owoce, jak chcecie pomóc, tylko nie dajcie kasy alkoholikowi, to tak jak dać mu wiadro wódki i powiedzieć, masz, tylko nie pij...
  • ~Teofil
    (2014-11-24 20:45)
    Jaki dramat to lyalkoholik jakich w Polsce duzo
  • ~Klan
    (2014-11-24 19:51)
    Zaraz, zaraz, przecież mieszkała jako partnerka Stockingera? To już się wielka miłość rozpadła? Czy jak kłopoty to wszystko jest tylko pustosłowiem.