Frykowska zaistniała w świadomości szerokiej publiczności dzięki seksualnej przygodzie w jacuzzi, którą nagrały kamery programu "Big Brother". Po wyjściu z programu, celebrytka bardzo desperacko próbowała zaistnieć w polskim show biznesie, najpierw jako piosenkarka (nagrała utwór "Dwa gołębie"), a następnie jako aktorka.

Reklama

Niestety show biznes okazał się okrutny i nie przyjął Frytki w szeregi gwiazd. Agnieszka zmieniła więc imię na Maja i ogłosiła, iż raz na zawsze rozstaje się z pseudonimem Frytka. Później zaskoczyła wszystkich publikując w sieci świadectwo swojego nawrócenia i miłości do Boga. Odmieniona wkrótce zniknęła z show biznesu i jak głosiły plotki, wyjechała z kraju za swoim nowym ukochany.

Czytaj więcej: Frykowska opowiada o swoim nawróceniu: Oddałam życie Jezusowi >>>

Portal afterparty.pl donosi, że obecnie Frykowska jest szczęśliwą mężatką, a niebawem zostanie także mamą:

Razem z Michałem tworzą rodzinę idealną. Otworzyli wspólny biznes, który idzie im rewelacyjnie, kupili mieszkanie w centrum, a teraz ich rodzina powiększy się. W marcu wzięli cichy ślub, a miesiąc później Majka powiedziała najbliższym, że spodziewa się dziecka, ponieważ nie chciała, żeby informacja przedostała się do mediów. Jest obecnie w szóstym miesiącu ciąży, a jej mąż czule opiekuje się nią na każdym kroku. Tworzą parę idealną - tłumaczy portalowi przyjaciółka Mai.

Okazuje się także, że nieprawdziwe są plotki, jakoby Frykowska planowała powrót do show biznesu:

To kompletna bzdura! Media zrobiły z igły widły. Maja powiedziała, że czeka na premierę filmu ze swoim udziałem, a nie że wraca do show-biznesu. To zasadnicza różnica. Styczność ze ściankami to ostatnia rzecz na jaką ma ochotę, szczególnie, że jest już na innym etapie życia - zapewnia informator afterparty.pl

Chcielibyście powrotu Mai Frykowskiej?