Tabloidy już kilka miesięcy temu donosiły, że relacje Adrianny Biedrzyńskiej z córką nie są zbyt dobre. Przyczyną konfliktu między paniami miał być fakt, iż aktorka wdała się w romans, rozbijając swój związek z ukochanym ojczymem Michaliny. I choć matka z córką od dłuższego czasu nie miały ze sobą zbyt dobrego kontaktu, jak twierdzi "Fakt", Michalina bardzo przejęła się chorobą mamy i była rozżalona, że dowiedziała się o niej z Internetu

Reklama

Misię to bardzo zaskoczyło. Może gdyby wcześniej wiedziała o tej chorobie, toby się z matką spotkała już dawno temu i sytuacja wyglądałaby inaczej – twierdzi osoba z otoczenia Michaliny w rozmowie z tabloidem.

Adrianna Biedrzyńska, o swoich problemach zdrowotnych poinformowała wszystkich na Facebooku. U aktorki zdiagnozowano guza mózgu, na szczęście okazało się, że nowotwór nie jest złośliwy.

Wczoraj znowu uciekłam spod łopaty . Od 5 rano walczyliśmy w szpitalu Biziela w Bydgoszczy. Ustalono ze mój guz mózgu NIE JEST ZŁOŚLIWY !!!!!!! . Jesteśmy wypruci z emocji.,, Najgorsze 2 godziny życia ... CZEKANIE NA DIAGNOZĘ :((( Chociaż byłam dziwnie spokojna i uśmiechnięta :))) DZIĘKUJE LEKARZOM NEUROLOGOM SZPITALA IM J. BIZIELA W BYDGOSZCZY. MILENA SWITONSKA, kocham Cię !!! Maćku dzięki za pomoc. Dziękuje wszystkim lekarzom i CUDOWNEMU PERSONELOWI za wsparcie , za kochane słowa i nadzieje która mi cały czas dawaliscie!!! DZIĘKUJE ONLOLOGII W FORDONIE!!! - napisała aktorka na swoim profilu.

Czy choroba sprawi, że Adrianna Biedrzyńska odbuduje swoje relacje z córką Michaliną?