Biedrzyńska ma guza mózgu: Najgorsze 2 godziny życia ... czekanie na diagnozę

Adrianna Biedrzyńska ma za sobą bardzo trudne chwile, u aktorki zdiagnozowano bowiem guza mózgu. Na szczęście, po dokładnych badaniach okazało się, że nowotwór nie jest złośliwy.

wróć do artykułu
 • ~NIESTETY
  (2014-07-29 16:14)
  Jeszcze więcej Wireless, Wi-Fi, komórek, a wkrótce wszyscy będziemy świecić w ciemnościach. Żyjemy w permanentnym elektro-smogu, a konsekwencje nie każą długo na siebie czekać! Wystarczy porównać statystyki zachorowań na raka.
 • ~Jerzy
  (2014-07-29 16:59)
  Może trochę spokornieje i przestanie szaleć może nareszcie rozsądek będzie górą nad jej głupotą.
 • ~Ada to nie wypada
  (2014-07-29 21:30)
  W sobotnie popołudnie przy stoisku Grycana w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy ta wielka dama nie zachowywała się jakby miała guza mózgu. To bezczelne babsko op...lało pracowniczkę stoiska bo nie miała w sprzedaży sorbetów do picia a przecież za granicą jej wysokość Grace Kelly sorbet piła więc na jej skinienie w ofercie tej firmy powinny się takowe pojawić. Kiedy stałem za tym babskiem obstawiałem że powodem jej zachowania może być kilka głębszych a nie jakiś guz... Wstydź się Adrianno swojego zachowania tak samo, jak wstydził się Ciebie Twój towarzysz :)
 • ~Normalny
  (2014-07-30 08:08)
  Ta głupia DAMA niech idzie sobie posiedzieć w poczekalni poradni onkologicznej.Może trochę spokornieje,jak zobaczy prawdziwe ludzkie dramaty! Pilotowanie F 16 lepiej zostawć pilotom. Celebrytka z bożej łaski ! WSTYD.

Może zainteresować Cię też: