Tym razem lawinę krytyki spowodował wpis na profilu Lewandowskiej, w którym trenerka poleca swoim fanom oczyszczenie organizmu za pomocą 5-dniowej kuracji sokami Essence Cleanse, którymi zachwycały się niedawno także Natalia Siwiec i Doda.

Reklama

Zadbaj o swoje włosy, cerę, paznokcie, przede wszystkim samopoczucie, wybróbuj soki Essence Cleanse - dieta oczyszczająca i pamiętaj! Jesteśmy tym co jemy. Zdbaj o swoje zdrowie zarówno od zewnątrz jak i wewnątrz. - napisała Lewandowska.

Obserwatorzy profilu Ani szybko zauważyli jednak, że taka 5-dniowa kuracja, to koszt około 700 zł, dla co dla wielu osób stanowi zbyt dużą kwotę. Niektórzy wytknęli trenerce promowanie drogich suplementów diety, podczas, gdy zrobienie równie odżywczych soków z owoców i warzyw dostępnych na straganach, to kilkukrotnie mniejszy wydatek. Krytycy stwierdzili także, że żyjąc w luksusie, Anna straciła poczucie rzeczywistości i nie ma świadomości tego, że wielu ludzi zwyczajnie nie stać na taki wydatek.

Lewandowska w swojej obronie napisała tylko krótki komentarz:

Na swoim Blogu od 2 lat przedstawiam różne metody oczyszczania organizmu (przepisy, metody, kuracje, zioła oczyszczające, itp., itd.) to jest kolejna propozycja. Może ktoś skorzysta, może nie. Pozdrawiam i zdrowia życzę