Frykowska zaistniała w show biznesie dzięki programowi "Big Brother", w którym z niejakim Kenem, uprawiała seks w jacuzzi. Po opuszczeniu reality show, przez długi czas, wszelkimi możliwymi sposobami, próbowała rozkręcić swoją medialną karierę, niestety bez większych rezultatów. A trzeba przyznać, że aspiracje miała duże i sięgające wielu dziedzin. Próbowała swoich sił jako piosenkarka, dziennikarka i aktorka. Kiedy okazało się, że w żadnym z tych zawodów nie wykazuje większych talentów, a przez publiczność traktowana jest jako celebrytka, która uprawiała seks przed kamerami, postanowiła wycofać się z show biznesu.

Reklama

Frykowska na długi czas zniknęła z mediów i jak głosiły tabloidy, związała się z zamożnym biznesmenem mieszkającym w Szwajcarii. Teraz postanowiła o sobie przypomnieć. W sieci właśnie pojawiło się wideo, zatytułowane "Jestem Drugi", w którym Maja opowiada o tym, jak oddała swoje życie Jezusowi.

Nagranie zostało wyprodukowane przez fundację Jestem Drugi, która na swojej stronie opisuje się, jako "ruch ludzi zajaranych życiem z Bogiem". Na jej stronie, można znaleźć podobne nagrania w wykonaniu Johna Godsona.