Schejbal uderza w Żmudę? "W Polsce wystarczy być ładnym, żeby coś osiągnąć"

Magdalena Schejbal w ostatnim czasie nie otrzymuje zbyt wielu propozycji zawodowych. Aktorka za ten stan rzeczy obwinia swój brak urody. Jej zdaniem, w Polsce promuje się ładne, choć niekoniecznie utalentowane aktorki.

wróć do artykułu
  • ~do łaskawych komentatorów
    (2013-10-27 19:41)
    nikt mądry tu nie pisze komentarzy. Pani Magda jest bardzo ładna. Czepiacie się jej z zazdrości, albo dlatego bo wszyscy tak robią.
  • ~Zenon
    (2013-10-27 18:35)
    Pani Magdalena Schejbal oraz Pani Agata Buzek mają idealną urodę do filmu o NRD-owskich biegaczkach, muszą jedynie zapuścić brodę na twarzy i zacząć trenować na siłowni.
  • ~tele-wic
    (2013-10-27 13:44)
    Najgorszy ten nos, jak klamka od zakrystii. Nie lamentuj kobito, jesteś ładniejsza od Agaty Buzek, a dopiero potem jest pukanie od spodu.
  • ~opolanin
    (2013-10-26 22:44)
    pani szejbqal jest brzyhdka a i talentu nie ma.zatem nie ma ról.i tyle
    pani trzebiatowska może i jest słaba aktorką, ale jest ładna.koniec kropka
  • ~gosia
    (2013-10-26 10:14)
    film I teatr to odzwierciedlenie zycia a czyz w codziennym zyciu spotykamy na ulicy tylko piekne kobiety ? badzmy wiarygodni to I film bedzie nam blizszy
  • ~mali
    (2013-10-25 22:46)
    Magda, z zazdrosci i zawisci gadasz glupoty !!!A, ze nie jestes piekna-
    trudno. sprobuj to zaakceptowac. Nie musisz byc przeciez aktorka...
  • ~vp
    (2013-10-25 17:38)
    Nieprawda ,ja jestem wielbicielem urody pani Schejbal ,o talentach nie wspominam. Osobiście wolę mądrych ,bo głupich mamy pełny sejm.Ramota więc biegnie niemal całą dobę .
  • ~hengaj
    (2013-10-25 16:24)
    PANI MAGDALENO!
    CZY PANI NIE PATRZY W LUSTRO I NIE WIDZI,ŻE JEST AKTORKĄ CZARAKTERYSTYCZNĄ,DLA KTOREJ NAPRAWDĘ JEST TRUDNO ZNALEŻĆ ODPOWIEDNIĄ ROLĘ W POLSKICH FILMACH? NAWET JEŻELI
    DOSTANIE PANI JAKĄŚ ROLĘ TO ONA PANI I TAK NIE PRZYSPORZY
    SPLENDORU.PANI BY MUSIAŁA BYĆ TAK UTALENTOWANA JAK BARBARA STREJSEND/?/. CZY NIE LEPIEJ ZOSTAĆ SZEFOWĄ WŁASNEJ
    FIRMY?
  • ~J-23
    (2013-10-25 16:14)
    ~Urody zabrakło wiec nie pchaj sie na afisz-jak ci zabrakło to do rumuńskiego burdelu przyjmują
  • ~J-23
    (2013-10-25 16:12)
    ~xxx-Agata Buzek
  • ~Emeryt
    (2013-10-25 16:11)
    z taka gębą to tylko w dobranockach straszyć dzieci
  • ~xxx
    (2013-10-25 15:14)
    brzydkie aktorki z talentem też dostają role.natomiast brzydkim bez talentu wciąż muszą liczyć na tatusia
  • ~Urody zabrakło wiec nie pchaj sie na afisz
    (2013-10-25 15:07)
    Jakie msciwe wredne POlactwo. ładna dziewczynę trzeba koniecznie POnizyc, przypiąć łatkę, i zrobić z niej ostatnia... Tak było i tak nadal jest.
  • ~meg
    (2013-10-25 15:06)
    Pani Magdaleno, np. aktorka Agata Kulesza też nie jest typem filmowej amantki, a gra w filmie za filmem. I to jak gra! Jakie ma świetne recenzje! I nie epatuje w prasie kolorowej historyjkami z planu, jak to ją skrzywdzono, co Pani to się zdarzało... Jak ma się talent, to reszta przychodzi sama... Bez względu na urodę...
  • ~Gb
    (2013-10-25 15:05)
    Też wolę w wolnych chwilach odpoczywać. Odpoczywam przy oglądaniu ładnych rzeczy i ludzi, spokojnych historii. Dość mam nerwów w pracy..
    Brzydkie kobiety też muszą żyć ale czy muszą występować na świeczniku?
    W filmach też jest miejsce na brzydkie. (horrory?).
    Gdyby stylistka się przyłożyła to Pani Magda też ładnie by wyglądała na ekranie.
  • ~-
    (2013-10-25 14:23)
    Jakbyś pracowała na poczcie , nie przeszkadzałaby nikomu twoja "uroda " .
  • ~szejbel nie będziesz nigdy ładna
    (2013-10-25 14:20)
    Ale żeby być ładnym ,to trzeba ...
  • ~mis
    (2013-10-25 13:06)
    Abstrakcja zupełna.
    B.LINDA.
    TA SZEJBAL.

    JAKOM OGLĄDALNOŚĆ

    MIAŁA BY

    SARA
  • ~erudyta
    (2013-10-25 13:01)
    WOLĘ OGLĄDAĆ.
    ZARÓWNO ROSSATI.
    TRZEBIATOWSKĄ.
    INNE ŁADNE POLSKIE AKTORKI.
    NAWET SIWIEC.
    NIŻ TE SZAJBEL
  • ~InKa
    (2013-10-25 11:55)
    Szejbal dostaje Szajby !
    Było nie rozrabiac, nie indorzyć się , a tak wszyscy się boją z nawiedzoną sodówką pracować i jeszcze jej płacić !