Jest wyrok dla Rafała M. Celebryta słono zapłaci za znieważenie policjanta

| Aktualizacja:

Znany z "Tańca z gwiazdami" celebryta, który dopuścił się znieważenia policjanta, nie pójdzie do więzienia, będzie jednak musiał zapłacić sporą grzywnę. Sąd wydał właśnie wyrok w sprawie Rafała M., uznając jego winę.

wróć do artykułu
  • ~KLM
    (2013-10-19 09:40)
    Kiedy wreście temida będzie miała odkryte OCZY.
  • ~kama
    (2013-10-19 12:06)
    Gwiazdory o niedogolonych mordach i dzikich oczach to dzisiejsza telewizja.
  • ~Warszawiak
    (2013-10-19 09:05)
    Trzy tysiące?! Sądowy kawał? Ten facet tyle płaci za obiad. Ja bym wlepił te trzy tysiące i 10 000 na cel społeczny.
  • ~I am Turecki
    (2013-10-21 10:17)
    A niby daczego "Tancerz i tak został potraktowany dość łagodnie," ?
    Czy Kowaski też by tak zostałł potraktowany?
  • ~ale lipa ,aż strach się bać .
    (2013-10-19 15:20)
    Policjanci są obecnie bardzo delikatni i trzeba na nich b. uważać ,bo zaraz lecą na skargę do pana prokuratora . Pan prokurator mając słabe wyniki natychmiast "wsadza " nieszczęśników i wszyscy są zadowoleni . W PRL za takie wykroczenia milicjanci rozdawali lizaki .
  • ~Tofik
    (2013-10-18 17:24)
    Wiadomo "gwiazdor" Tusk Vision Network. Jaki pan taki chłam.
  • ~alex
    (2013-10-18 16:00)
    Holota i tyle. Co to sa za "gwiazdy"? Zrobil burdel jak kazdy inny kibol.
  • ~Solo Monica
    (2013-10-18 16:52)
    Mam nadzieje ze mu przy okazji nakopali do tyłka...
  • ~dziadek
    (2013-10-18 21:35)
    Rafałowi należy się nawalić na gołą dupe, ale nie więzienie
  • ~jak
    (2013-10-18 22:03)
    Szkoda, w więzieniu przerobili by mu odbyt w autostradę. To by miał dopiero ubaw cham jeden.
  • ~Nikodem z LBN
    (2013-10-18 22:34)
    ."...Ponieważ zabawa była bardzo głośna, a prośby sąsiadów o spokój kończyły się wyzyskami..." To on nie doość że policjantów zwyzywał to jeszcze sąsiadów wyzyskał i tylko 3 koła grzywny?! Chore prawo. Na pohybel z nim Redaktorze.
  • ~mmm
    (2013-10-19 08:29)
    " ... na grzywnie w wysokości 3 tys. złotych "

    Śmiechu warte, co to za grzywna dla takiego faceta?
  • ~asesor
    (2013-10-19 08:54)
    To jakieś jaja.Trzy tysiące:"? Facet zarabia tyle dziennie.Nasze sądy są chore a sędzia który zasądził taką karę nadaje się do wywalenia na zbity pysk.
  • ~Wyborca PO
    (2013-10-19 10:42)
    To jest kara skandaliczna powinno byc pouczenie i niestosownym zachowaniu Człowiek na poziomie,znany przystojny ,madry Niech Policja lepiej zajmie sie łapaniem bandytów nie znanych ludzi lubianych podziwianych który jest idolem większosci nastolatek i nastolatków