Było już lansowanie się na fortunie odziedziczonej po ojcu, publiczne oskarżenia pod adresem sławnej siostry, próby stylizowania się na amerykańskiego rapera oraz pozowanie na czerwonym dywanie u boku celebrytki z obnażonymi pośladkami, a teraz przyszedł czas na politykę. Piotr Kukulski próbuje kolejnych sposobów na zaistnienie w mediach.

Reklama

Zapowiedź powołania nowej partii politycznej, Pikej zamieścił na swoim profilu na Facebooku:

Ludzie wreszcie zaczęli dostrzegać, że rządzą nami idioci ,którzy nic nie robią dla swojego kraju, a tylko dla swojej kieszeni. MORDERCY NASZEGO NARODU- tak trzeba nazwać partie rządzące naszym krajem już od wielu lat!!! Zakładam partię, to już postanowione! Będę zbierał ludzi, którzy chcą naprawić wszystko to co przeszkadza w życiu- nam Polakom,to co nas ogranicza i hamuje rozwój... Plan polityczny mam w głowie niedługo przeleje go na papier. Jeśli nie uda się zmienić tego kraju trzeba będzie stąd uciekać. Ja podejmę próbę zmiany i mam nadzieję ,że mi w tym pomożecie!!! Będę zbierał podpisy zaraz po tym jak przedstawię plan polityczny dam Wam znać gdzie i kiedy!!! Pozdro!

W kolejnym wpisie Kukulski zapewnił, że nie jest sympatykiem ani PO, ani PiS. Tylko w swojej partii widzi bowiem przyszłość dla Polskie:

Ponieważ dostaje dużo zapytań odnośnie PiS chciałem zaznaczyć uważam, że dla Polski jedynym ratunkiem jest odstawienie od władzy zarówno PO jak i PiS. Jedynym ratunkiem jest nowa partia ze świeżą krwią młodych ludzi z nowymi pomysłami i chęcią poprawienia jakości życia obywateli!!! Mam nadzieję, że to się uda:)

Reklama

Zagłosowalibyście na partię Pikeja?