Samusionek straciła kontrakt: Postanowiliśmy zawiesić współpracę

Od kilkunastu dni polskie media żyją dramatem rodzinnym Anny Samusionek. Sama aktorka przez większość komentatorów postrzegana jest jako winna temu, że jej córka trafiła do domu dziecka i przechodzi przez emocjonalne piekło. Jak można było się domyślać, na całym skandalu mocno cierpi wizerunek gwiazdy, która właśnie straciła pierwszy kontrakt.

wróć do artykułu
  • ~UBEK
    (2013-09-12 09:37)
    ale rura
  • ~aktor
    (2013-09-12 07:53)
    jakie szmatopisy zaczely lansowac to ****** jakis czas temu? brzydkie babsko i do tego wredne.
  • ~boss
    (2013-09-12 05:57)
    Tej pani dziękujemy!
  • ~Polon
    (2013-09-11 22:33)
    Dlaczego sad ma w dpie decyzje tego dziecka?
  • ~Jackwar
    (2013-09-11 22:17)
    Nie znam tej pani osobiście i nie chcę oceniać jej na podstawie mediów .
    Fakt że dziecko coś chce osiągnąć nie oznacza że dla niego jest to dobre .
    Proszę sobie przypomnieć głośną sprawę córki wicemarszałka Kerna .
    Nie dość że doprowadziła do politycznej śmierci ojca to zmarnowała swoje życie przez nieodpowiedzialny bunt i ślub .
    Tu też już matka ponosi tego konsekwencje .
    Od ogłaszania wyroków jest sąd a ci co znają sprawę z mediów lub z plotek niech lepiej nie oceniają gdyż w świetle prawa mogą za fałszywe osądy znaleźć się na sali sądowej .
  • ~MRKS
    (2013-09-11 21:53)
    Jak [mendia] wydają sądy to od razu włącza mi się czerwone światełko .
    Nie znam osobiście nikogo z tych osób, ale zastanawia mnie fakt że małolata (lat 10, 2-ga 3-cia klasa podstawówki ) napisała sama z siebie ( bez żadnej inspiracji z zewnątrz) list do prezydenta, który jakimś dziwnym sposobem został natychmiast upubliczniony.
    "Błagam i proszę, aby Państwo mi pomogli być z tatusiem i błagam o pomoc w walce o moje prawa dziecka, ponieważ je mam"
    - a wy (z pozycji swojego dojrzałego wieku) , wiedzieliście że macie jakieś prawa dziecka i mieliście o nich jakieś pojęcie ??
    Podejrzewam że dziecko jest paskudnie manipulowane przez media , jak i przez tatusia. Śmierdząca sprawa . Chore prawo rodzinne nie mówiąc już o zdebilałych i niedouczonych sądach ( pokolenie kopiuj-wklej). Żadnych refleksji.!!!
  • ~facet
    (2013-09-11 21:03)
    Miałem wątpliwą przyjemność raz jeden być w towarzystwie tej pani !
    I nigdy więcej, wyniosła suka , prawie jak klacz na sprzedaż tak sie afiszowała.
    Ciekawe czy ktoś ja w ten dzień kupił ?
  • ~wk
    (2013-09-11 19:58)
    Wredna suka .
  • ~robi
    (2013-09-11 19:47)
    Skoro media wydały wyrok to tak musio być.
  • ~mac
    (2013-09-11 19:23)
    Samosionek to dla mnie perfidna zdzira
  • ~mac