Doda miała wypadek. Trafiła do szpitala

Doda uległa poważnemu wypadkowi podczas jednego ze swoich koncertów. Artystka spadła ze sceny i na chwilę straciła przytomność. Obecnie przebywa w jednym ze śląskich szpitali.

wróć do artykułu
  • ~janinaH
    (2013-09-09 15:43)
    Dostała sławę od sekty satanicznej a wiadomo królem satanizmu jest sam lucyper a to ojciec kłamstwa daje i odbiera .
  • ~Bożena
    (2013-09-09 15:38)
    co za dno!!!
    piszecie : Tusk to..., Gowin to... Kaczynski to... i nastepnie Doda to...
    Cz wyście się z rozumem pomieniali drodzi dziennikarze, czy też uważacie czytelników za kompletne bezrozumne, żądające sensacji zero. Czy rzeczywięcie wydarzenie rezygnacji Gowina i wypadku Rabczewskiej jest porównywalne ? Czy goły tyłek porównywalny jest z wyborem senatora ?
    To po prostu was ośmiesza.
  • ~nalogowy alkoholik
    (2013-09-09 15:38)
    nigdy nie wystepuj po pijanemu !!
  • ~Amen
    (2013-09-09 15:31)
    BOGU NIECH BEDA DZIEKI!!
  • ~Wiesio 13 bicz na POmatołki
    (2013-09-09 15:30)
    Moje życzenie by stało się z nią coś złego spełnia się. Piekło jakie zgotowała swym występem po godzinie 22:00/potworny hałas i zakłócenie ciszy nocnej/ w Niechorzu, będzie odbijać się jej czkawką na łożu śmierci.
  • ~mm
    (2013-09-09 15:19)
    No przecie mózgu z oczywistych względów uszkodzić nie mogła!
  • ~Arek
    (2013-09-09 15:18)
    Jedyna pomoc w sprawie zdrowia powinna zwrocic sie do tych nacpanych jakimis ziolami
  • ~lis
    (2013-09-09 15:09)
    gdyby kozka nie skakala toby nozki nie zlamala ,jest taka sama glopia jak nergal
  • ~Ale-jaja
    (2013-09-09 14:48)
    A cóz to kogo obchodzi, iż jakieś tam q.wiszcze spadło na mózg. Jak widać media nie mają nic do roboty tylko zajmują ich głupoty. Tych głupich dziennikarzy powinno się w takim razie wyrugać na pysk.
  • ~ciocia kazia
    (2013-09-09 14:28)
    A "fiku, fiku" będzie jeszcze mogła ?
  • ~Moim zdaniem
    (2013-09-09 14:26)
    Kto się wynosi, ten upada.

    Bóg nierychliwy ,ale sprawiedliwy.
  • ~dobre rady
    (2013-09-09 14:13)
    Głowę też ma uszkodzoną to i z uszkodzonym kręgosłupem
    diabeł złemu nie zaszkodzi ! A pozatym niech marychę odda Ramonie
    a sama niech pije mleko !
  • ~Hektor
    (2013-09-09 14:07)
    Proszę mi wytłumaczyć, co artysta wyczynia na scenie że z niej spada. Do dupy z takim artystą.Artysta z klasą nigdy ze sceny nie spadnie.
  • ~bono
    (2013-09-09 14:07)
    Dala by Bozia, by ta poczwara juz nigdy na scene nie wrocila
  • ~Upadek gwiazdy
    (2013-09-09 14:03)
    Artystka spadła ze sceny


    To zasługa mszalnego i zioła nieumiejętnie mieszanych.
  • ~A może ?
    (2013-09-09 14:00)
    Artystka spadła ze sceny


    Doda, to upadły anioł?
  • ~Moim zdaniem
    (2013-09-09 13:55)
    Na plecy, to nie tragedia, gorzej by było z upadkiem na głowę.
  • ~Pan Bóg nierychliwy,
    (2013-09-09 13:53)
    ,ale sprawiedliwy !
  • ~Mark Offski
    (2013-09-09 13:44)
    spadła ze sceny a przecież mogła zejść niepokonana nie wchodząc na nią
  • ~fan
    (2013-09-09 13:44)
    ma jeszcie cipke i usta; da dupy -zrobi loda jakoś sobie da radę.