Doda miała wypadek. Trafiła do szpitala

Doda uległa poważnemu wypadkowi podczas jednego ze swoich koncertów. Artystka spadła ze sceny i na chwilę straciła przytomność. Obecnie przebywa w jednym ze śląskich szpitali.

wróć do artykułu
  • ~baba jędza
    (2013-09-13 19:28)
    teraz tylko pozostały koncerty w remizie ,tam bęndą odpowiedno ustawione
    batuty i inne atrybuty żeby w razie czego można było ją asekurować gdyby
    wielbiciele nie zdążyli ją na czas złapać .Widzisz gwiazdo? nie czeba sie było
    chwalić swoim skrzywieniem kręgosłupa bo Polisa chyba tego nie przewidziała
    że Ty a może Twoje kręgi wielbicieli tego obciążenia nie wytrzymają
  • ~pzpr
    (2013-09-10 08:45)
    Następne koncerty Ranczewskiej będą w wiejskich remizach strażackich,bo fanów ona już nie ma !!! Może będzie miała czas pojśc do szkoły !!! Rabczewska miała 5 minut i koniec kariery.
  • ~pzpr
    (2013-09-10 08:42)
    w wywiadzie na ww pl.Rabczewska powiedziała że ma I grupe inwalidzką.A ja się pytam kto i za ile dał jej tą grupe inwalidzką ??? Lekarz orzecznik ZUS-u powinien siedzieć w więzieniu i do końca życia słuchać wycia Rabczewskiej.
  • ~hi,hi,hi hu,hu,hu HOO,HOO,HOOO
    (2013-09-10 08:10)
    Następny występ będzie miała w Pacanowie ,ale już tylko na klepisku ,żeby nie spadła . Robi dziewczyna karierę ,aż miło patrzeć.
  • ~Sowa
    (2013-09-10 04:59)
    Dorotko, WSZYSTKIEGO DOBREGO, TRZYMAJ SIĘ !!!
  • ~koń by się uśmiał
    (2013-09-09 23:50)
    Gwiazda z Młocin .
  • ~elektryk
    (2013-09-09 21:26)
    Byłem tam! Kretynka rzuciła się w tłum ze sceny. Myślała, że ją złapią, ale ludzie zachowali się prawidłowo i rozsunęli się. Trudno o większy obciach. Przypaliła jak łysy w beton. Taka reakcja rzekomych fanów chyba powinna jej dać do myślenia
  • ~ewa koby
    (2013-09-09 20:49)
    nie martwcie sie o dode to rafinacja wykorzystywania publicznoci
  • ~ewa koby
    (2013-09-09 20:35)
    doda nie badz ano da wobec ubezpiczalnikow te ci zlozieje jak wszystkim nie beda chcieli tobie zaplacic
  • ~po co jej to bylo/
    (2013-09-09 20:14)
    Drzyjcie organizatorzy.Moze juz zacznijcie zbiorke na odszkodowanie dla zwiazdy.Zaraz moze znalezc sie ekspert,ktory stwierdzi "niedociagniecia" ...etcetera .Nawiasem mowiac,nie wiem jak mozna spasc ze sceny-taki przyplyw euforii, czy ekstaza nadmierna?
  • ~pamiętliwy
    (2013-09-09 19:33)
    Przytomność to ona miała straconą już od dawna.
  • ~ela
    (2013-09-09 19:27)
    Pani Dorotko te wpisy to od chamów. Życzę zdrówka i bardzo współczuję.
  • ~adorator
    (2013-09-09 19:20)
    Doda jest cudowna i kochana.
  • ~swiety
    (2013-09-09 19:02)
    Pewnie nachlala sie wina i popalila Ziolami - jak w Biblii
  • ~-
    (2013-09-09 18:15)
    Z taką końską szczęką ,to można śpiewać tylko w Mszanie , ale jak pozwolą mieszkańcy ,a z tym to już gorzej .
  • ~hehe
    (2013-09-09 17:22)
    ~mm2013-09-09 15:19
    No przecie mózgu z oczywistych względów uszkodzić nie mogła!
    - jedyny przypadek gdy mogła by sobie uszkodzic "mozg" to gdyby usiadła okradkiem na płocie.
  • ~chlejący wińsko i palący zielsko...
    (2013-09-09 17:00)
    Doduniu, wyrazy współczucia !
  • ~Przecież ona nie ma mózgu
    (2013-09-09 16:51)
    Nie możliwe to chyba jakiś chochlik dziennikarski.
  • ~Wanda
    (2013-09-09 16:38)
    Moze doceni bol i cierpienie innych ,a nie robienie sobie jaj z BIBLII i Chrzescijanow.
  • ~Na wlasne zyczenie ....
    (2013-09-09 15:54)
    ... no i sie doigrala ! ! !
    moze sie nareszcie opamieta .

Może zainteresować Cię też: