Biedrzyńska nie wyrzuciła męża. Twierdzi, że on ją okradł

| Aktualizacja:

Na łamach kolorowej prasy rozgrywa się właśnie małżeński dramat pomiędzy Adrianną Biedrzyńską i jej mężem, Marcinem Miazgą. Aktorka odpiera wcześniejsze zarzuty partnera i twierdzi, że została przez niego okradziona.

wróć do artykułu
  • ~T.Stockinger
    (2013-11-16 17:52)
    Mnie miazga z Biedrzyńska nacieli na 200 tys zł. Miała to byc jakas super inwestycja a był super przekręt.
  • ~mad
    (2013-08-02 11:22)
    "Pan Miazga" - śmieszne po 19 latach małżeństwa.
  • ~korek
    (2015-09-08 23:53)
    Miazga okradł Trojanowską naiwna kobieta Trojanowska Miazga to cwaniak żyje z naiwnych kobiet.
  • ~janusz
    (2013-08-03 00:17)
    a g...nas to obchodzi!!
  • ~Bulba
    (2013-08-02 23:51)
    To jakaś totalna kretynka!
  • ~asek
    (2013-08-02 17:21)
    A ***** to mnie wszystko obchodzi.Jak sobie pościelisz tak się też wyszpisz.
  • ~żart
    (2013-08-02 17:09)
    O tym już śpiewała Joanna Rawik PO(srańce).
    "Po Co Nam To Było,itd.."- MAtołki".
  • ~Iron Beret
    (2013-08-02 17:00)
    Żywe wcielenie Św. Barbary z Wucetu nie zdzierżyło. Tyle lat życia ze złodziejem nie przeszkadzało BLIDrzyńskiej, a tu nagle bach! Widać kradli razem. Spytajcie Tomasza Stockingera o jego interesy z panem Miazgą. Chętnie opowie. Naprawdę był w tym dobry.
  • ~chichot
    (2013-08-02 15:46)
    No to Adrianna zrobiła z Miazgi miazgę.
  • ~SPOWIEDNIK
    (2013-08-06 09:41)
    Komu można wierzyc? Tylko Biedrzynskiej, bo to wzor prawdomownosci i uczciwości. We wszystkim jest czysta. Wyspowiadala się i odbyla pokute.
  • ~lolo
    (2013-08-02 10:59)
    prze 19 lat to jej nie przeszkadzało ? dziwne
  • ~Mniam
    (2013-08-02 21:02)
    Idealny temat dla zajefajnego POlactwa ;)
  • ~Oko Jara
    (2013-08-02 00:11)
    Biedrzyńska, Pietrzak. Czy to nie oni śpiewają ":Mury" na pis-dzi zlotach.
    Bóg Honor Ojczyzna, Darmowy Obiad w Smoleńsku!!!

    Boże chroń Polskę przed pis-dzielstwem!!!
  • ~okropny ten świat !!!
    (2013-08-01 23:31)
    Boże !!!...Biedżyńska Fibak Samson Kuc wojewucki Polański Nafgel Sawicka Sztury Dioda Wajda Wilman Janda Materman Lis Graboski Barciś...już same te nazwiska są wymowne. bul bul bul
  • ~ewa koby
    (2013-08-01 22:33)
    wszystko robimy dla pieniedzy a oststnio jest za duo kasownikow ktorzy kasuja kase np moja siostra kasuje cale moje dziedzictwo po smierci mamy jej sie udalo przejac cala kase t i obraczke teraz przejela niedolege mojego ojca a musial jej zapisac wszystko przez nieuczciwych bioracych lapowki notariuszy radom
  • ~gwto
    (2013-08-01 20:29)
    Wygląda na to, że ta pani zamieniła trefnego ale jednak męża na partnera. A co z dziećmi, są czy ich nie ma? Małżeństwo to nie jest układanie kostki Rubika.
  • ~windy_city
    (2013-08-01 18:57)
    Boze, z którego bądź kościoła - widzisz i nie grzmisz!
  • ~goral
    (2013-08-01 19:02)
    ci ludzie nie dorosli aby byc malzenstwem wzajemne oskarzanie to domena dzieci.
  • ~madame de Pardieu
    (2013-08-02 06:53)
    no ładnie K...a ładnie!!! Co za debile!!!

Może zainteresować Cię też: