Ona zasłynęła tym, że na jednej z branżowych imprez pojawiła się w sukience odsłaniającej nagie pośladki. Jak twierdzą świadkowie wydarzenia, świadoma sensacji jaką wzbudziła, mając nadzieję, iż następnego dnia napisze o niej plotkarska prasa, prosiła celebrytów obecnych na uroczystości, by robili sobie z nią zdjęcia. Jedną z takich postaci był Piotr Kukulski, skądinąd celebryta o równie wątpliwej reputacji, który bardziej niż z muzycznych dokonań (ponoć chce być raperem) zasłynął z głośnego konfliktu z własną siostrą oraz lansowania się w luksusowym apartamencie i sportowych samochodach, które kupował za pieniądze odziedziczone w spadku po ojcu, Jarosławie Kukulskim.

Reklama

W dzień po imprezie, na której Wojnarowska pojawiła się z gołą pupą, media faktycznie napisały o jej stroju, nazywając ją samą "dziewczyną Pikeja". Tę informację bardzo szybko sprostował sam Kukulski:

No i proszę jak to media potrafią przekręcać... Pati nie jest moją dziewczyną lecz koleżanką spotkaliśmy się na imprezie... - napisał na swoim Facebooku. Szybko jednak zorientował się, że znajomość z dziewczyną która chce dostać się do show biznesu za pomocą nagich pośladków nie jest mu na rękę, bowiem w kolejnym poście dodał:

Wczoraj napisałem o tej Patrycji aka goła dupa jako o koleżance bo nie chciałem robic dziewczynie przykrości, ale jak widac tak sie nie da!!! Spotkałem tą laske tam po raz pierwszy w życiu wychodząc już z imprezy playboya!! Wszyscy robili sobie z nią zdjęcia dla beki!! Zobaczcie zdjęcia Szczesngo czy Marini wszyscy mieli z niej beke ja też dlatego zapozowałem na zasadzie zobaczcie tą żenade!!! Najgorsze jest to ze to wszystko odbija sie na mojej dziewczynie z którą jestem już ponad dwa lata i bardzo ja kocham!!! Nazywa sie Klaudia a nie żadna Patrycja aka gola dupa!!!

Na tę zniewagę Wojnarowska zareagowała w wywiadzie dla Pudelka, gdzie stwierdziła, że Pikej nie ma ani klasy, ani szacunku. Jej zdaniem, to Kukulski "ślinił się do niej" przez całą imprezę, poprosił o wspólne zdjęcie, a następnego dnia zaprosił do znajomych na Facebooku.

Po tym wywiadzie, Pikej najwyraźniej poczuł potrzebę jeszcze bardziej dobitnego wyrażenia, iż gardzi Patrycją, bowiem wczoraj wrzucił post następującej treści:

Czy wiecie, że Wojnarowska ta z gołą dupą wydaje singiel i ma dwóch managerów!!?? Nie dość, że wypłynęła po tym jak zrobiłem sobie z nią zdjęcie dla beki, to jeszcze teraz odbierze mi "hejterów" wydając singiel... FUCK!!!

Wojnarowska poczuła się dotknięta i odpowiedziała Kukulskiemu na swoim profilu:

Może nie powinnam się do tego odnosić, ponieważ mówią, że gówna się nie tyka, ale mam dość lansowania się "Krula pikeja - burdelboy'a" na moim tyłku. Chłopcze, zajmij się prowadzeniem agencji towarzyskiej (mieszczącej się w Twoim domu), bo na wydawaniu singli to się akurat najmniej znasz!

Chyba za bardzo się rozpędziłeś tym swoim ferrari - uważaj, żebyś wyrabiał na zakrętach!

Co sądzicie o tej pyskówce. My zastanawiamy się, czy to przypadkiem nie ustawka, mająca zapewnić obojgu rozgłos. W końcu myśl, iż jedno miałoby wstydzić się kontaktu z drugim, jest totalnie absurdalna, bowiem ich "kariery" są równie żenujące. Swoją drogą, nie sądzicie, że byłaby z nich całkiem dobrana para?