Piotr Kukulski twierdzi, że ma zamiar podbić światową scenę hip hopową i być na niej numerem jeden. Póki co jednak, bardziej niż z muzycznych dokonań, znany jest z obnoszenia się z luksusowymi gadżetami, zamiłowania do amerykańskiej kultury, a przede wszystkim, toczonych na łamach mediów sprzeczek z własną siostrą.

Konflikt pomiędzy Piotrem i Natalią rozpoczął się po śmierci ich taty. Urażony faktem, iż nie został zaproszony przez siostrę w roli artysty na koncert upamiętniający Jarosława Kukulskiego, Pikej wyżalił się tabloidom, że Natalia jest złym człowiekiem i nie zależy jej na bliskich relacjach z własną rodziną. Piosenkarka konsekwentnie nie wypowiada się na temat brata, ten jednak, mimo zapewnień, że nie zamierza robić kariery na plecach siostry, co jakiś czas przypomina mediom o ich konflikcie.

Ostatnio Pikej poczuł potrzebę zaprzeczenia informacjom, jakie pojawiły się w jednym z brukowców. Gazeta, powołując się na znajomego Pikeja napisała, że mimo nieporozumień, Piotr tęskni za Natalią. Oto, jak Kukulski skomentował te doniesienia na swoim Facebooku:

Ciekawe co to za znajomy... Pewnie jakaś redaktor chcąca wywołać sensację... Żenada... W ramach sprostowania!!! Nie tęsknie za nią i nigdy nie tęskniłem, dla mnie ten temat jest zakończony ostatecznie!!! Przestańcie wymyślać historyjki wyssane z palca. Pozdro!!!"

Cóż, Piotr po raz kolejny pokazał klasę.