Piotr Kukulski, który na potrzeby kariery rapera przyjął pseudonim Pikej, wyraził ostatnio na Facebooku swoje oburzenie stanem polskich pociągów:

Reklama

Właśnie jadę sobie pociągiem pierwsza klasa, a jest brudno jak w chlewie nie chce myśleć jak wyglada klasa druga... To jest nie dopuszczalne ostatni raz pociągiem jechałem z 10 lat temu i nic sie tu nie zmieniło dalej jest syf!!!

Frustracja Pikeja skłoniła go do dalszej refleksji. Zaczął krytykować polski rząd:

Najgorsze jest to ze nic u nas nie jest takie jak na zachodzie ani drogi, pociągi, sklepy, urzędy, nawet porządku na ulicach nie mamy, wszędzie syf już nie mówiąc o przepisach drogowych i naszej policji... Rzadza nami w wiekszosci idioci, ktorzy na dodatek sa ignorantami i mysla tylko o wlasnej kieszeni... To jest naprawde smutne, mamy tak nieudolne rzady....:/

Na koniec przyszły raper numer jeden na świecie, podaje receptę na wyjście z tej dramatycznej sytuacji:

Chyba założe własna partie bo ktoś musi wyprowadzić ten kraj na zachodnie standardy!!!

Nie wiemy ile w tym żartu i kokieterii, a ile prawdziwych zamiarów Pikej. Obawiamy się jednak, że gdyby wszyscy prześmiewcy Kukulskiego, którzy obecnie "dla jaj" są jego fanami na Facebooku, z podobnych powodów na niego zagłosowali, celebryta mógłby osiągnąć sukces w wyborach.