Kate Rozz wydała oświadczenie w sprawie afery Fibaka

| Aktualizacja:

Katarzyna Gwizdała postanowiła odpowiedzieć na zarzuty prasy, jakoby jej małżeństwo z zamożnym, francuskim biznesmenem było efektem kontrowersyjnej działalności Wojciecha Fibaka.

wróć do artykułu
  • ~Kate Ross imię i nazwisko zmienione - na niby
    (2013-06-05 05:36)
    Ta przchrzta wstydzaca sie swojej polskości udowodniła, że to dzieki fibakowi przyspieszyła swoja kariere
  • ~shai
    (2013-06-05 12:10)
    Kasia Gwizdała uczyła się u mnie w szkole hehe no za mądra to ona nie było i tak jej zostało
  • ~a...l
    (2013-06-05 12:51)
    a co ma mówić, że się sprzedała? Dlaczego piszecie o niej kate rozz, kiedy powinniście pisać Katarzyna(Kaśka) Gwizdała! Złapała faceta na dziecko - metoda stara jak świat, a teraz doi byłego jak tylko się da! Nie może nic złego powiedzieć o swoim byłym , bo to nie on się sprzedał !!! Poleciała na jego pieniądze i towarzystwo, w którym się on obraca.
  • ~s...k
    (2013-06-05 12:53)
    lepiej się już nie wypowiadaj i nie ośmieszaj Kaśko Gwizdała. Nigdy mi się nie podobała i nie lubiłam jej. Żal mi tylko Piotrka, że tak dał się jej omotać - widać, że jest dobra w te klocki.
  • ~Romek
    (2013-06-05 08:27)
    Sadze, ze matury ta pani jeszcze nie zrobiła.
  • ~oonen
    (2013-06-04 21:34)
    DURNIE wyjątkowe !
  • ~"Milczące Stadiony"
    (2013-06-05 17:15)
    A co na to wszystko najsłynniejszy penisista wśród polskich dziennikarzy sportowych (i odwrotnie!) oraz nasza wyrocznia delficka w sprawie savoir vivre'u i bon tonu oraz ekspert w sprawach korzystnego "bambuko fair play" z aktualną komuną - czyli Bohdan Tomaszewski, powszechnie znany, niekwestionowany i kryształowo czysty moralnie idol. promotor, ciągnik i mentor Fibaka???
    Czekamy niecierpliwie na wzruszającą relację na żywo!
  • ~ALFONS
    (2013-06-06 11:03)
    JAK WIEKSZOŚĆ POLEK =BURAKOWATYCH WYJEŻDZAJĄC NA ZACHÓD=DOBIERA SOBIE IMIONA DZIWACZNE ABY ZAMAZAC SWOJĄ OSOBOWOŚĆ. POTRAFIĄ OD RAZU JAK TYLKO POZNAJA BOGATEGO FACIA NOGI ROZKŁADAĆ I TYLE!!! W 60% WSZYSTKIE BURDELE W EUROPIE A TAKŻE POZA SA ZASILANE POLSKĄ KADRĄ. OT ZYKŁE POLSKIE SZMATY.
  • ~amen
    (2013-06-05 20:14)
    Pierdziele i tetrycy dorwali się do klawiatur :)
  • ~Gwizdała-Rozzan
    (2013-06-05 07:31)
    Fibak był na slubie Gwizdały wiec wie doskonale, że skojarzona para pobrała sie w 2004 roku gdy Gwizdała była już w zaawansowanej ciąży. Bzdety o zakochaniu sie a to tylko planowane złapanie faceta na dziecko.
  • ~Jan Bohynski
    (2013-06-05 05:21)
    Porzadna dziwka, nie da zlego slowa powiedziec na swojego alfonsa i zawsze bedzie go bronic. Na tym opiera sie swiat rynsztoka. To nawet trzeba docenic. JB.
  • ~2236
    (2013-06-04 22:37)
    "Alagmatu", no chyba żeby do amalgamatu...Pani Gwizdała polskiego zapomniała!
  • ~jacek
    (2013-06-04 21:20)
    mam to w d...niech kopulują z kim chcą -ja chcę osądzenia milera za komunistyczną działalność -wsadzenia do kazamatów jaruzelskiego i kiszczaka-i rozpędzenia planowanej parady zboków -i jeszcze to zero rajewicz się wybiera -szok
  • ~polo
    (2013-06-04 22:57)
    szemrane towarzystwo
  • ~cd
    (2013-06-04 23:08)
    Po naszemu to się mówi alfons a delikatnie stręczyciel a normalnie sutener.
  • ~wuj
    (2013-06-04 20:53)
    warto by pani Gwizdala nauczyła się pisać po polsku; choć polski to trudna język oczywiście
  • ~-
    (2013-06-04 19:05)
    re f - to nie twój nick .
  • ~HELENA MODRZEJEWSKA !
    (2013-06-04 18:53)
    FIBAK DOBRZE WYMYŚLIŁ. WZIĄŁ ZA ŻONĘ NAJSPOKOJNIEJSZĄ Z TEGO KUR...SKIEGO TOWARZYSTWA, DAŁ JEJ CO POTRZEBA BYT ZAPEWNIŁ. W ZAMIAN JEŹDZILI BEZ PODEJRZEŃ PO CAŁEJ EUROPIE Z LASKAMI I MOGLI MÓWIĆ ZA KAŻDYM RAZEM ŻE TO JEJ KOLEŻANKI- BO W PODOBNYM WIEKU. A TAK ON SAM Z np. DWIEMA MŁODYMI BY JEŹDZIŁ ? LUDZIE BY ZACZĘLI GADAĆ I SPEKULOWAĆ...sprytny gość.

    a KATE ROZZ TO PUSTAK który o public relations nic nie wie i się ośmiesza poprzez takie oświadczenie.
    do tego brzydka jak szkapa (przepraszam wszystkie klacze że je porównuję z Panią Rozz) przedstawianie jej jako aktorki jest szczytem durnoty. Modeling, aktorstwo to niech się jakimiś osiągnięciami pochwali

    Adamczyk ty buraku !
  • ~f
    (2013-06-04 16:15)
    Polszczyzna ala Komorwski. Kłamstwa panienko, kłamsrwa, nikt ci nie wierzy :) Jesteś szmatą
  • ~GIACINTO
    (2013-06-04 16:04)
    Przedstawić można kogoś komuś a nie dla kogoś. W przypadku oficjalnego oświadczenia proponuję ponowne przeczytanie albo konsultację w sprawie korekty, jeżeli pobyt we Francji spowodował już kłopoty z poprawnością języka ojczystego.