Kate Rozz wydała oświadczenie w sprawie afery Fibaka

| Aktualizacja:

Katarzyna Gwizdała postanowiła odpowiedzieć na zarzuty prasy, jakoby jej małżeństwo z zamożnym, francuskim biznesmenem było efektem kontrowersyjnej działalności Wojciecha Fibaka.

wróć do artykułu
  • ~a kto to?
    (2013-06-04 12:54)
    ja pierd..kto to jest ta cała Kate Rozzzzzzzz.?
    chwileczkę...a nie ma dzisiaj nic o drugiej CELEBRYTCE - Siwiec Natalce -
    (no jak nie ma powyżej link) : Siwiec planuje macierzyństwo? "Trzeba zacząć o tym poważnie myśleć"

    ************* dla **************
  • ~mkk
    (2013-06-04 13:30)
    To jest tekścik zdaje się napisany w niezbyt trzeźwym nastroju. Albo w wielkim pośpiechu graniczącym z paniką.

    A moze w celach rozsmieszjąco-komicznych? (Brzmi wszak zabawnie.)

    Jest mało komunikatywny. Wyjątkowo nieskładny. Mogli zapłacić komuś bardziej fachowemu za napisanie ":oświadczenia".

    P.S> A może to komponował ten sam zdolny spec od PR/wizerunku, który napisał podobne "oświadczenie" dla p. Fibaka (patrz: tez jest w Dzienniku)? Tamto - Fibakowe - było ciut lepsze językowo, ale składniowo, a przede wszystkim logicznie - równie nieudolne.
    No i było fatalnie pomyslane od strony taktycznej, która jest decydująća w planie "obrony wizerunku". Taka "obrona" to proces długi i wymagający wytrwałości, a tekst p. Fibakowego oświadczenia poplątał i spalił kilka "kroków". No po prostu studentów dziennikarstwa/specjalizacja PR można na tym materiale uczyć, JAK NIE PISAC KRZYZYSOWYCH OŚWIADCZEŃ.

    Komiczne oświadczenie pani Rozz nie ma żadnego znaczenia, więc podejrzewam, że mogło być machnięte nawet przez Myszkę Miki, albo Lalkę BArbie...
  • ~Marek
    (2013-06-04 14:07)
    Wydaje mi się,że osoby publiczne podlegają trochę surowszym ocenom za swoje zachowanie,niż przeciętni Kowalscy.Pan Fibak niepotrzebnie histeryzuje,bo fakt,że jest celebrytą nakłada na niego pewne obowiązki,choć nie formalnie.Wydaje się po prostu,że tego typu hobby,dla człowieka z klasą i takimi osiągnięciami,jest cokolwiek poniżej godności.A może się mylę?
  • ~janzio2
    (2013-06-04 14:12)
    starym bogatym dziadom się w głowach pomieszało owszem młode ładne ciało świetnie smakuje ale nie na dłuższą metę taki facet się ośmiesza dla otoczenia to jest żenujące trzeba przypomnieć co zrobiła suchotnica bym na nią nawet nie spojrzał beztalencie brzydota niemiłosierna żona aktora 82 latka wszystko tuż po jego śmierci na śmietnik wyrzuciła zdjęcia pamiątki itp.taka to była miłość, że śmiechu warte
  • ~rencistka
    (2013-06-04 14:27)
    co w ty polsce się dzieje ludzie zamożni przynoszą biednym wstyd gdzie u nich jaki wstyd i honor
  • ~IPN
    (2013-06-04 14:37)
    OKROPNA HISTORIA.
    ALE JEDNO JEST W TYM POZYTYWNE O ADAMCZYKU JUŻ NIKT NIE WSPOMINA.
  • ~pzpr
    (2013-06-04 15:08)
    boze kochany ta gwizdala nawet umie mowic,he,he,he,chociaz byle co ale gada ,najlepiej jej idzie praca siedzeniem.
  • ~GIACINTO
    (2013-06-04 16:04)
    Przedstawić można kogoś komuś a nie dla kogoś. W przypadku oficjalnego oświadczenia proponuję ponowne przeczytanie albo konsultację w sprawie korekty, jeżeli pobyt we Francji spowodował już kłopoty z poprawnością języka ojczystego.
  • ~f
    (2013-06-04 16:15)
    Polszczyzna ala Komorwski. Kłamstwa panienko, kłamsrwa, nikt ci nie wierzy :) Jesteś szmatą
  • ~HELENA MODRZEJEWSKA !
    (2013-06-04 18:53)
    FIBAK DOBRZE WYMYŚLIŁ. WZIĄŁ ZA ŻONĘ NAJSPOKOJNIEJSZĄ Z TEGO KUR...SKIEGO TOWARZYSTWA, DAŁ JEJ CO POTRZEBA BYT ZAPEWNIŁ. W ZAMIAN JEŹDZILI BEZ PODEJRZEŃ PO CAŁEJ EUROPIE Z LASKAMI I MOGLI MÓWIĆ ZA KAŻDYM RAZEM ŻE TO JEJ KOLEŻANKI- BO W PODOBNYM WIEKU. A TAK ON SAM Z np. DWIEMA MŁODYMI BY JEŹDZIŁ ? LUDZIE BY ZACZĘLI GADAĆ I SPEKULOWAĆ...sprytny gość.

    a KATE ROZZ TO PUSTAK który o public relations nic nie wie i się ośmiesza poprzez takie oświadczenie.
    do tego brzydka jak szkapa (przepraszam wszystkie klacze że je porównuję z Panią Rozz) przedstawianie jej jako aktorki jest szczytem durnoty. Modeling, aktorstwo to niech się jakimiś osiągnięciami pochwali

    Adamczyk ty buraku !
  • ~-
    (2013-06-04 19:05)
    re f - to nie twój nick .
  • ~wuj
    (2013-06-04 20:53)
    warto by pani Gwizdala nauczyła się pisać po polsku; choć polski to trudna język oczywiście
  • ~a fuj
    (2013-06-04 21:16)
    Brakuje tylko Matki Madzi :(
  • ~jacek
    (2013-06-04 21:20)
    mam to w d...niech kopulują z kim chcą -ja chcę osądzenia milera za komunistyczną działalność -wsadzenia do kazamatów jaruzelskiego i kiszczaka-i rozpędzenia planowanej parady zboków -i jeszcze to zero rajewicz się wybiera -szok
  • ~oonen
    (2013-06-04 21:34)
    DURNIE wyjątkowe !
  • ~2236
    (2013-06-04 22:37)
    "Alagmatu", no chyba żeby do amalgamatu...Pani Gwizdała polskiego zapomniała!
  • ~polo
    (2013-06-04 22:57)
    szemrane towarzystwo
  • ~cd
    (2013-06-04 23:08)
    Po naszemu to się mówi alfons a delikatnie stręczyciel a normalnie sutener.
  • ~Jan Bohynski
    (2013-06-05 05:21)
    Porzadna dziwka, nie da zlego slowa powiedziec na swojego alfonsa i zawsze bedzie go bronic. Na tym opiera sie swiat rynsztoka. To nawet trzeba docenic. JB.
  • ~Kate Ross imię i nazwisko zmienione - na niby
    (2013-06-05 05:36)
    Ta przchrzta wstydzaca sie swojej polskości udowodniła, że to dzieki fibakowi przyspieszyła swoja kariere