Show biznes budzi naszą ciekawość, jednak częściej niż z zachwytami, spotyka się z surową krytyką. Wiele osób, które z racji wykonywanych przez siebie zawodów są blisko tego świata, krytykuje go za powierzchowność, głupotę, arogancję, blichtr i bark autentyczności. Artyści, dla których ważna jest przede wszystkim sztuka, świadomie unikają z nim kontaktów, bowiem okazuje się że jeśli tylko komuś na tym zależy, można być gwiazdą i osobą popularną, jednocześnie trzymającą się z dala od show biznesu.

Reklama

Takich planów z pewnością jednak nie ma Magda Gessler. Gwiazda stacji TVN, w wywiadzie dla "Super Expressu" wyznała, że jest zachwycona światem celebrytów, do którego sama należy:

Nie można żyć bez show biznesu. Świat gwiazd, mediów jest piękny i kolorowy, interesujący, fantastyczny. Życie bez niego byłoby smutne. - wyznała.

Restauratorka opowiedziała także tabloidowi, dlaczego jest tak bardzo dumna ze swojego programu w stacji TVN:

Kuchenne rewolucje zmieniają polską rzeczywistość. W gastronomii coraz mniej jest ludzi niekompetentnych. Jestem z tego programu dumna. Program zmienił też moje życie. Nauczył mnie pracy zespołowej, odpowiedzialności i szacunku dla ludzi.

Podzielacie zachwyt Magdy Gessler nad show biznesem?