Magda Femme, pierwsza żona Michała, za pomocą portalu Facebook, postanowiła odpowiedzieć swojemu byłemu mężowi na jego zarzut, jakoby próbowała promować się na jego nazwisku:

Reklama

Cóż drogi były mężu, jesli takie zdanie pojawia sie przy moim nazwisku, dzieje się to zawsze bez mojej zgody i aprobaty. Naprawde nie ma sie czym chwalic, bo nikomu jeszcze w tym kraju pokazywanie się obok Ciebie i w Twoim kontekscie nie pomogło a raczej zaszkodziło. Zapracowałeś sobie, pokazywaniem gołego tyłka, chwaleniem wstydliwymi chorobami czy rozmiarem penisa na miano szczytu obciachu. Tylko ktoś kto ma skłonności samobójcze wpadłby na pomysł budowania “Szcześliwego PR’u” na Twoich plecach, bo to zwyczajnie nie pomoże - skomentowała Femme

Była żona Wiśniewskiego zauważa także, iż nie potrafi on pogodzić się z faktem, że jego kariera już się skończyła:

Dodatkowo zastanwia fakt , że to wszystko mówi ktoś kto od kilkunastu lat bezskutecznie walczy o to by jeszcze być uważanym za artystę, bo od sukcesu ostatniej piosenki, mój drogi były mężu minęły juz całe wieki.

Magda Femme napisała również, że Michał ma problemy z przyjmowaniem krytyki, sam jednak od lat krytykuje innych. Przy okazji piosenkarka wbija także małą szpilę obecnej żonie Michała, Dominice:

Smutne to, że nie radzisz sobie jako były człowiek sukcesu i nie pozwalasz przez to życ innym. I niech Cię tak nie martwi to, czy mi sie układa kariera czy nie.
Jakie to załosne, że były gwiazdor zajmuję się od wielu lat tylko bluzganiem innych (Doda , Kuba Wojewódzki - Król TVN , Maja Sablewska , Karolina Korwin Piotrowska , Katarzyna Kanclerz i inni ) ...a zwłaszcza byłych żon( ku uciesze obecnej), póki nie zmieni ona statusu na " byłą" ( czego nie życzę).

Życzę natomiast Tobie były mężu pogodzenia się z faktem, że lata świetności już za Tobą. Nagraj coś gościu, uwierz w siebie, może wtedy odwalisz się ode mnie, moich bliskich a zwłaszcza od mojego dziecka. - zakończyła swoją wypowiedź Magda Femme.

Czy Michał Wiśniewski swoim zwyczajem odpowie byłej żonie?