Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Facebook im nie służy. Wizerunkowe wpadki gwiazd

7 grudnia 2013, 10:12
Portale społecznościowe są doskonałym narzędziem do tego, by gwiazdy mogły mieć bezpośredni kontakt z fanami. Niestety jest to także pułapka, która pokazuje odarte z pr-owych zabiegów oblicze znanych i lubianych. Im samym, nie zawsze wychodzi to na dobre, bowiem niekiedy zdarza się, że zamiast cenionego i szanowanego artysty, wielbiciele ujrzą chamskiego, zakompleksionego człowieka. Zobacz, które gwiazdy zaliczyły wizerunkowe wpadki na Facebooku.
Portale społecznościowe są doskonałym narzędziem do tego, by gwiazdy mogły mieć bezpośredni kontakt z fanami. Niestety jest to także pułapka, która pokazuje odarte z pr-owych zabiegów oblicze znanych i lubianych. Im samym, nie zawsze wychodzi to na dobre, bowiem niekiedy zdarza się, że zamiast cenionego i szanowanego artysty, wielbiciele ujrzą chamskiego, zakompleksionego człowieka. Zobacz, które gwiazdy zaliczyły wizerunkowe wpadki na Facebooku. / AKPA
Instytucja menadżera gwiazd została wymyślona miedzy innymi po to, by ktoś troszczył się o wizerunek artystów i celebrytów. Niestety, samodzielnie prowadzone profile na portalach społecznościowych, mogą w sekundę zniweczyć pracę PR-owca i zepsuć pieczołowicie budowany wizerunek gwiazdy.
Reklama
Reklama
Tematy:
facebook Edytą Górniak michał wiśniewski gwiazda profil portal społecznościowy wizerunek Ewa Chodakowska

Powiązane

Reklama

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • vp
  2013-12-07 13:45:12
  Powiedzcie mi jakim blaskie świeci gwiazdor Wiśniewskin zwany?
  0
 • Mikoala
  2013-12-07 13:36:56
  Zastanawia mnie kto pisal ten artykul. Gorniak nigdy nie jest chamska, a pisanie o "chamskich atakach" na Korwin to duze nadurzycie.Na naszych oczach rodzi sie nowa mega celebrytka- Korwin Piotrowska. Wyplynela wlasnie dzieki facebookowi i wulgarnymi komentarzami na temat innych. To ona z tego towarzystwa powinna miec ban na internet najbardziej.
  0
 • babcia Renia
  2013-12-07 16:01:38
  Jakie gwiazdy? To tylko osoby z parciem na szkło!
  0
 • tosiek
  2014-03-14 18:46:30
  gwiazdy świecą a nieśmierdzą
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama