Popularny tancerz, znany z takich programów, jak "You Can Dance" czy "Top Mode" wyznał ostatnio, iż śladami swoich kolegów z show biznesu chciałby zostać restauratorem.

Reklama

Ja bym chciał mieć taką restaurację, gdzie można zjeść tanio, szybko i świeżo. Niekoniecznie wegetariańsko. Moim marzeniem jest restauracja, gdzie będzie się gotowało mięso i niemięso, ale będzie miała dwie kuchnie. - powiedział Michał Piróg w rozmowie z magazynem "Grazia". Swój niecodzienny pomysł na restaurację z dwiema kuchniami, Michał Piróg tłumaczy następująco:

Mój chłopak je mięso, wielu moich znajomych też. To nie jest powód, dla którego kogoś lubię lub nie. Jak idziemy ze znajomymi do knajpy, gdzie dobrze przygotowują mięso, to ja zazwyczaj nie mam co jeść. A jak do takiej, dobre wegetariańskie jedzenie, to często oni wychodzą głodni. A ja chciałbym, żeby było miejsce, gdzie wszyscy będą zadowoleni. Żeby wegetarianie wiedzieli, że w tej knajpie przestrzega się wegetariańskich zasad nawet wtedy, kiedy podaje się mięso. Stąd dwie kuchnie.

Jak sądzicie, czy kolejny celebryta z własną restauracją ma szansę odnieść sukces w branży kulinarnej?