Janina D. całą winę za kradzież zrzuci na narzeczoną Janowskiego?

| Aktualizacja:

Była narzeczona Roberta Janowskiego, za próbę kradzieży ubrań w USA, nie została aresztowana sama. Okazuje się jednak, że jej wspólniczka, Janina D. może liczyć na pomoc swojego wpływowego męża i oboje chcą całą winę zrzucić na Monikę G.

wróć do artykułu
  • ~JAGODA FLORIDA USA
    (2013-10-23 20:09)
    MIESZKAM NA FLORYDZIE I PRZESTALAM SIE PRZYZNAWAC ZE JESTEM POLKA. PRZYJEZDZA ZONA DYPLOMATY Z PRZYJACIOLKA I KRADNIE I PRZYNOSI WSTYD POLAKOM BO ANGIELSKIE GAZETY O TYM PISALY . BIEDNA ZONZ KRADNIE BO MAZ ZA MALO KRADNIE A ONA CHCE WIECEJ. .PRACUJE JAKO KASJER W MOLL I DZIWIE SIE POLKOM ZE NIE WIEDZA ZE KAZDY SKLEP MA WSZEDZIE KAMERY I FACET TO WSZYSTKO OGLADA I MONITORUJE NA KASECIE Z DATA I GODZINA . TRZEBA ORZYJECHAC Z ZBITEJ WIOCHY ZEBY O TYM NIE WIDZIEC. CELEBRYTY I ELITY PRZESTANCIE PRZYJEZDZAC DO USA BO PRZYNOSICIE POLONI WIELKI WSTYD.
  • ~LUDZIE Z MIASTA
    (2013-03-24 12:56)
    LUDZIE Z MIASTA są pewni że żona MIRA jest niewinna.Nasza rada iść w zaparte.MIRO jagby CO to wiesz gdzie szukać
  • ~hi,hi,hi,
    (2013-03-22 20:08)
    Rodzina Drzewieckich jest zawsze niewinna
  • ~Zdegustowany
    (2013-03-22 19:13)
    Janowski to typowy ciul. Kazdy robi bledy. Taka kradziez tutaj w USA jest tak pospolita,ze zaden sad nie bierze jej powaznie. Za pierwsze takie przewinienie dostaje sie mala kare w zawieszeniu . Mozna skorzystac z wyroku w zawieszeniu na 6miesiecy,ktora oferuja wszyscy prawnicy i nie miec wyroku nawet wpisanego do akt. Tutaj kobitki traktuja takie kradzieze jak sport i prawnicy wiedza o tym. Jest to choroba. Dla mnie Janowski jest wiekszym przestepca od bylej (juz) narzeczonej
  • ~PLECY
    (2013-03-22 18:42)
    w amerykańskim wymiarze sprawiedliwości nie ma układów,chodów,pleców, znajomości itd. -znanych w polskim sądownictwie !! OBIE PÓJDĄ SIEDZIEĆ I BARDZO DOBRZE !!
  • ~Cezar
    (2013-03-22 17:50)
    Miro ,musi bronić swojej lepszej POłowy,gdyz ta mu zagroziła,że jeśli tego nie zrobi,wyda go,POwie publicznie jakie przekręty robił i dalej robi,natomiast muzyk-weterynarz,cwaniak,nie miał,takiego zagrożenia ze strony,narzeczonej,złodziejki,więc się na nią wypiął.
  • ~Gina
    (2013-03-22 17:41)
    Dzewiecka kradla dla po Bo kto byl z dziada pradziada dziad i nagle przez swoje zlodziejskie nawyki stal sie wielkim milionerem to i tak mu za malo. PAZERNI!!!
  • ~irena
    (2013-03-22 17:11)
    towarzystwo warte siebie
  • ~agent
    (2013-03-22 16:09)
    Pani Moniko G .POwiedziec prawde ,kto was wyslal na kradziez i dlaczego .Kto juz wczesniej kradl i ubieral peowskich nierobow .Mozna zauwazyc na jakie ciuchy zmienila kopaczka swoje lachy , baczek ,halicki , dyzurny czubek kraju -niesiol i inni czlonkowie rzadowej mafii .
  • ~drzazga
    (2013-03-22 16:06)
    Przeciez jest sad sa swiadkowie zajacia wiec po co te glupoty wipisuje jakis duren ze wine za kradzieze zzuci na ta druga babe zlodziejke,a sama drzewica uwolni sie od winy,zlapali je obydwie jak wynosily futra przeciez na litosc boska w jednej torbie ich nie mialy,mialy te babdwie torby i obydwie wynosily je we wlasnych rekach
  • ~danka
    (2013-03-22 16:02)
    Czyli tak jak zawsze -zlodziejstwo ,przekrety i zmiatanie na innych ,szkoda ze nie na J.Kaczynskiego . Byla taka szansa obwinic Jara i miro zaspal ,nie ,nie znalazl innego jelenia,raczej jelenice.Szkoda ,bylaby afera futrzana w USA z pisiorami . PO przegapilo okazje i niesiol nie bedzie mogl POpluc ---jak zawsze !
  • ~Na szczaw Polacy ...
    (2013-03-22 12:31)
    Rządzą PO-twory a Polacy na szczaw.. Ze jest zima ? Ale są nasypy tam POczekac.
    Mirosław z morda pijaczyny i narkomana z Florydy POzdrawia
  • ~PiSior na Bicze (Bitch'e)
    (2013-03-22 11:55)
    Miro to przyklad typowego "autoryteta" IIIRP. Bogaty kretacz, aferzysta, prymityw, kryty przez swoich kompanopw do konca. Tu ukradnie Polakom kilka milionow zlotych na premie dla swoich kumpli, tam jego rownie prymitywna (ma to wypisane na gebie) zona, podpieprzy kilka fatalaszkow, zrzuca wszystko bez cienia wyrzutow sumienia na inna pinde... Ot IIIRp, taka, jaka chciales, Michnik!
  • ~shedows
    (2013-03-22 10:46)
    Pytanie brzmi . Ile to Mira będzie kosztowało??? Mi jakby miro kupił mieszkanie to winę biorę na siebie
  • ~w-1
    (2013-03-22 10:31)
    obrona i atak w stylu po!
  • ~zrozpaczony mocher
    (2013-03-22 09:58)
    bez tanich futer znowu POdniosą nam abonament rtv
  • ~Nutria
    (2013-03-22 09:54)
    Wiadomo kto zaopatrywał żony POwskiej sekty w futra.
  • ~Sprawiedliwy
    (2013-03-22 09:29)
    A skąd celebryci będą brać teraz ubrania. Róbmy zrzutę Moje Drogie Lemingi! Po 5 dych!
  • ~Smuda
    (2013-03-22 09:28)
    USA to dziki kraj!!! Aresztują niewinnych ludzi!!! :-}
  • ~opek