Robert Janowski zaczął żałować rozwodu?

| Aktualizacja:

Robert Janowski, po rozstaniu z narzeczoną, która kradła ubrania z amerykańskich butików, zwrócił się o wsparcie do byłej żony. Jak twierdzą znajomi prezentera, zaczyna on żałować swojej decyzji o rozwodzie.

wróć do artykułu
  • ~joanna
    (2013-04-08 10:18)
    Głupie baby ja na jego miejscu nie wróciła bym do byłej to taka zapuszczona mysza- nigdy nie dbała o siebie Widziałam kilka razy na omprezach bez makijażu nijaka- widocznie uważała, że i tak jest śliczna. A skoro dziewczyny wolały konkubinę to w tym coś jest..
  • ~emerytka
    (2013-03-31 18:14)
    Czy wróci?--dziwne i głupie pytanie--on nie ma w tej sprawie NIC do powiedzenia.Żona tak opuszczona i sponiewierana publicznie--zapewne nie wyrazi zgody na powrot takiego lowelasa.Zadawał sie z kryminalistką nawet dziewczynki podobno wybraly konkubinę ojca zamiast rodzonej matki.Taka to melodia.
  • ~Wittorio
    (2013-03-31 12:33)
    Panie Robercie.Gdyby mnie pan posłuchał jak tylko sprawa ukazała sie mediach to byłoby wszystko dobrze.Teraz pozostaje panu posypać glowę popiołem,na grzbiet założyc wór pokutny i na kolanach z bukietem czerwonych róż wyruszyć do żony.Będzie dobrze.Wydaje mi się ,że pańska żona to mądra kobieta i wybaczy panu chwilową słabość,tymbardziej,że są dzieci.
  • ~Fanka
    (2013-03-29 21:52)
    Skacze z kwiatka na kwiatek ,nie moze zagrzac miejsca .Mial ladna ,zgrabna Zone i nie potrafil poszanowac .W glowie sie przewraca .
  • ~POlski Ciele-bryta
    (2013-03-22 12:36)
    POlski CIELE-bryta i tyle..Pusty facet.
  • ~stan
    (2013-03-18 10:22)
    zawsze twierdzilam,ze to ******** i taka chyba tez jego mamusia ,ze pozwolila dzielic rodzone dzieci i za wzor stawiac zlodziejke.Mam nadzieje,ze zona nie wybaczy temu pajacowi
  • ~d. s.
    (2013-03-18 09:20)
    a czy ona będzie chciała
  • ~nemo
    (2013-03-17 23:58)
    Jak sądzicie, czy sparzony nieudanym romansem, Robert Janowski wróci do byłej żony?<
    To nie od niego powinno zależeć-wrócić to on sobie może do mamusi.Po tym świństwie, które zrobił Kasi walcząc o odebranie jej opieki nad córkami,wychwalaniu tej swojej flamy przed dziewczynkami i przekonywaniu całego świata, że lepsza młoda macocha niż własna Mama...ten mięczak i sralibryta
    ma czelność prosić żonę o wsparcie?Niech wraca do złodziejki. Niczym się od niej nie różni: ona kradła futra a on zaufanie.Doprawdy, to dopiero wybitna osobowość TVP1:podstarzały lowelas ,co już na wizji podrywał uczestniczki programu,chce by mu była żona wytarła zasmarkany z rozpaczy nos.Penisem myślą kilkunastoletni chłopcy a tu...
    "Lata starzec po ulicy szuka sobie ulicznicy"{Sztaudynger nie ja)
  • ~smutka
    (2013-03-17 21:18)
    kijem bym brzydziła się go dotknąć(Janowskiego)jako starsza kobieta i za to co zrobił żonie a i nawet niemęskie zachowanie względem narzeczonej-myśli tylko jak uratować własną d..ę.-pajac,dno,nie chce mi się już go oglądać w J.T.M.Śmieszna ta jego żona-jego pocieszać-?przecież względem pani to on narozrabiał-a kopnij go w tą d..ę może w końcu dorośnie
  • ~-
    (2013-03-17 19:05)
    Nie żałuj ,nie żałuj - buchnij gdzieś futerko i wracaj do narzeczonej
  • ~gracja
    (2013-03-17 15:07)
    Wiek wskazywalby,ze dojrzaly facio, ale fakty pokazuja ,ze nie wie w co ma wpasc- w g...o ,czy w masc. Jeszcze chyba nie ma dewiacji starczych??? Zalosny "gesi ogier".
  • ~Awatar
    (2013-03-17 13:34)
    Zwykły knur niemyty!. Teraz jak się okazało, że zaślepienie jurnością zaprowadziłol go na krawędź bankructwa i całkowicie ośmieszyło, podkulił ogonek i chce wrócić do żony. Mam jednak wrażenie, że to także tylko pozór, bowiem przerażają go alimenty jakie będzie musiał bulić, a posada w TV niepewna. Facet przyzwyczaił sie do wystawnego stylu życia, a tutaj może sie okazać, że źródełko wyschnąć może, a nic innego się już nie umie. Prawda? Roberciku skurczybyku?
  • ~Kopernik
    (2013-03-17 11:52)
    Tak to jest jak ktoś igra z normalnością Roberciku.Wywracało się Tobie w głowie ? to masz wywrócone. TO DOBRY PRZYKŁAD JAK GŁUPOTY ZNIEWALAJĄ.
  • ~Elwira
    (2013-03-16 19:56)
    Dziwiłabym się byłej jego żonie gdyby go przyjęła. Ośmieszony pod każdym względem, teraz ani mąż ani ojciec, nie warty żadnego szacunku. Myślał że kochanica zastąpi matkę dzieciom, o zgrozo! ona miała swoje plany ale złodziejskie ciągoty uniemożliwiły jej finisz- ślub z tym bawidamkiem.
  • ~Elwira
    (2013-03-16 19:55)
    Dziwiłabym się byłej jego żonie gdyby go przyjęła. Ośmieszony pod każdym względem, teraz ani mąż ani ojciec, nie warty żadnego szacunku. Myślał że kochanica zastąpi matkę dzieciom, o zgrozo! ona miała swoje plany ale złodziejskie ciągoty uniemożliwiły jej finisz- ślub z tym bawidamkiem.
  • ~WIOSNA
    (2013-03-16 17:27)
    P.JANOWSKI,CHCIAŁO SIĘ CIUPCIAĆ TO PROSZĘ WYSZŁA KRYMINALISTKA WYCIUPCIANA,SZKODA DZIECI ŻE MAJĄ TAKIEGO OJJJCA!!! CIUPCIUSIA MAŁEGO WZROSTEM,DNI JUŻ P. Z TEGO CO JA WIEM W PROGRAMIE SĄ POLICZONE,ŻONA P. POWINNA BARDZO SIĘ ZASTANOWIĆ NAD P. POWROTEM,NIE BĘDZIE TO DLA NIEJ DOBRE,TAKIEGO ZBLAZOWANEGO ROBERCIA NA NOWO PRZYJĄĆ I JAK TU ŻYĆ I KOMU SIĘ POKAZAĆ,BRAK TEMATU,PRZEZ TAKIEGO CIUPCIUSIA-ROBERCIKA.
  • ~zgryzliwa
    (2013-03-16 16:44)
    Panie Janowski z Pana to już taki żonca,(żońca,,żeniacz ) że pan te kobitki zmienia
    jak rękawiczki tylko że Pan to robisz tak po cichu ...że nikt o niczym nie wie.
    bo Pan głośno śpiewasz i nie słychać pisków tych Pań które zostawiłes dla
    innych miłosci tylko że tej ostatniej? było mało ...tej Twojej miłości bo
    tą miłoscią już dobrze siwizną nadpaloną ogrzać ? toć i poleciała po te futra
    a może tylko fatałaszki ? Jaka to melodia ...stare toto i nadwontlone zębem czasu ale ,Jaka to melodia stara melodia
  • ~Honor i rodzina!
    (2013-03-16 12:29)
    Janowski wróci do byłej żony?

    POWINIEN !!! I niech zacznie wynagradzać rodzinie swój błąd jak najlepiej potrafi.
  • ~Zosia
    (2013-03-16 11:17)
    Uważam zachowanie pana J. za bardzo niskie i niegodne prawdziwego mężczyzny. Potępiam postępowanie jego partnerki (nie powinno się jej - jednak - nazywac kryminalistką), ale pan Janowski nie powinien publicznie odżegnywac się od niej. Mógłby to zalatwic dyskretnie, po cichu. Myślę, że pan J. bardziej boi się utraty intrtatnej posadki w telewizji aniżdeli czegokolwiek innego.
  • ~Hama
    (2013-03-16 01:50)
    Pacany tu piszą !!!
    Ileż jest swiadectw pogodzenia sie małzonków.
    Życze pani Kasi przyjęcie skruszonego męza...dla dobra całej rodziny!

    Sztuką jest wybaczyć i zacząć na nowo!
    Powodzenia dla całej rodziny, ukłony dla pani Kasi Janowskiej...