Iwona Węgrowska podczas swojego pobytu w USA miała skupić się na karierze. Najwyraźniej jednak sporo uwagi poświęciła także życiu osobistemu, bowiem w ciągu kilkunastu dniu swojego pobytu za oceanem, podjęła decyzję o ślubie. Kilka dni temu na facebookowym profilu celebrytki pojawił się taki oto wpis:

Reklama

Kochani! Dawno niczego nie pisałam. Trochę u mnie się pozmieniało :) Już niebawem piosenka, którą specjalnie dla Was przygotowuje :) Trzymacie kciuki!
13 marca biorę ślub w Las Vegas. Znalazłam faceta moich marzeń. Jest cudowny. Jestem mega zakochana. Po powrocie z USA, planujemy także ślub w Polsce. Pozdrawiam moich Fanów. Kocham Was!!!

Ponieważ media zaczęły spekulować, że Iwona wychodzi za mężczyznę, którego poznała kilka dni temu, sama zainteresowana postanowiła sprostować:

Akurat z facetem za którego wychodzę za mąż znam się nie kilka dni, lecz kilka miesięcy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zakochani w sobie. Dlatego postanowiliśmy wziąć ślub - napisała Węgrowska na Facebooku.

Dzień przed rzekomą ceremonią Iwona postanowiła uchylić nieco rąbka tajemnicy:

Kochani to już jutro! Zdradzę Wam troszkę informacji :) Mój przyszły mąż jest producentem muzycznym. Będziemy mieszkać trochę w Polsce i trochę w Los Angeles. Poza tym tęsknię za Wami i już niedługo niespodzianka muzyczna, którą dla Was przygotowuje.

Niestety póki co Iwona Węgrowska nie potwierdziła, czy jest już mężatką. Z niecierpliwością czekamy na relacje i zdjęcia z uroczystości.