Kozyra krytykuje policję: Hipokryzja do kwadratu

| Aktualizacja:

Robert Kozyra nie ma dobrego zdania na temat polskiej policji. "Mam wrażenie, że do karania rwą się wszyscy, ale pomóc nam urzędnicy nie chcą. Hipokryzja do kwadratu" - denerwuje się juror programu "Mam talent".

wróć do artykułu
  • ~Wojtek
    (2013-02-13 21:24)
    Oczywiście że się zgadzam. Policjanci wyrywają się do karania, wlepiania mandatów, ale zapominja że jest jeszcze coś takiego jak pouczenie, pomoc. Dla nich liczy sie tylko kasa z mandatów.
  • ~JANUSZ
    (2013-02-14 08:58)
    wieczor pusty placyk -rambo w czarnym mundurze wyskakuje z samochodu i usiluje mi "wlepic"250ZL.za prowadzenie malego kundelka bez smyczy.BIALORUS!!!
  • ~rdr
    (2013-02-14 18:33)
    ...no przecież zmieniono nazwy z zomo na policja i ormo na straż miejska. Czy to mało?
  • ~bono79
    (2013-02-14 17:27)
    Nie do Policji należy decyzja w sprawie umorzenia postępowania, tylko do Prokuratora, który jest nadzorującym czynności i to on zatwierdza wszelkie decyzje merytoryczne dot. postępowania. Jeżeli w tej sprawie Prokurator uznał by, że ze sprawą P. Kozyry pójdzie do Sądu to skierowałby akt oskarżenia przeciwko temu jak tu jest podane "prześladowcy". Tyle w temacie.
  • ~GRANATOWA wataha
    (2013-02-14 14:00)
    GRANATOWA ciemna wataha !!!
  • ~Wes
    (2013-02-14 09:41)
    Kozyra prawo jest dla wszystkich obywateli liberalnego państwa jednakowe,a tobie ćwoku śni się anarchia.
  • ~JANUSZ
    (2013-02-14 09:09)
    zapomialem dodac,ze sprawa jest w sadzie poniwaz nie zaplacilem mandatu.CHORY KRAJ!
  • ~obserwator
    (2013-02-14 08:36)
    i to jest właśnie obrazek policji w Polsze
  • ~prawdziwy liberał
    (2013-02-13 19:41)
    Pamiętam czasy komuny - zwykły człowiek miał więcej praw i swobody niż dzisiaj !!! Za kilka lat będziemy niewolnikami i zakładnikami administracji państwowej.
  • ~elf
    (2013-02-13 21:37)
    Zabrze - ********* usiłują ukraść tablice rejestracyjne; wezwana policja napomina ich, że tak się nie robi i odjeżdża; po niecałej godzinie tablice znikają... omim zdaniem większość policjantów to DEBILE!!!
  • ~pikador
    (2013-02-14 06:22)
    Narzekasz? Tylko dla tego, że jesteś znany to ujeli twojego prześladowcę. Mnie i w tej sytuacji zuoełnie olali i nawet nie zainteresowali się sprawą. Usłyszałem tylko, że nic w tej sytuacji nie mogą zrobić. Ciesz się, że jesteś ten "lepszy" Faktem jest jednak, że psiarnia jest tylko do wystawiania mandatów a robić nie ma komu. Sami sobie na ten wizerunek zapracowali. Ja się bardziej boje policji niż przestępców i piratów drogowych. Więcej mnie przykrych rzeczy spotkało z ich strony!
  • ~OBSERWATOR BAGNA PO
    (2013-02-14 04:57)
    no, chociaż raz coś mądrego udało ci się powiedzieć
    kontynuuj waść, kontynuuj...
  • ~Borys.
    (2013-02-14 00:07)
    Jeszcze gorsi od policjantów są strażnicy miejscy. To dopiero banda nierobów i pijawek czyhających tylko, żeby komuś mandat wlepić za byle co. Nie wspominam już o radarach i nie wiem kto im dał takie uprawnienia,żeby łupić ludzi z kasy.
    To dziadostwo powinni rozwiązać i przepędzić na cztery wiatry jak to zrobiono w Krakowie i czterech innych miastach.
  • ~Krzysztof
    (2013-02-14 00:36)
    Brawo KOZYRA. Racja,racja, po stokroć racja. To państwo rządu, bogaczy i administacji i społeczeństwa bez prawa, które coraz wyrażniej staje się społeczeństwem NIEWOLNIKÓW.
  • ~POlska POlicja
    (2013-02-13 23:51)
    Podzielam zdanie p.Kozyry taka prawda o naszej POlicji
  • ~rena
    (2013-02-13 22:07)
    Pan Kozyra ma rację! I to jest SMUTNA PRAWDA!
  • ~Norman
    (2013-02-13 21:41)
    -Co to za człowiek ow Kozyra ? Nie znam. Zwróćcie uwage red. K.Durczokowi na to jak prowadzi "rozmowy" z zaproszonymi gośćmi; zachowuje sie tak jak by on był stroną w dyskusji;przerywa,wymądrza się,perroruje itd.,itp. Nie o takie dzinnikarstwo telewizyjne chodzi.
  • ~sta-n
    (2013-02-15 09:11)
    Do Wes - Gdzie się tych głupot naczytałeś. A może wbijali Ci to do głowy
    w szkółce policyjnej.

Może zainteresować Cię też: