Młynarska: Rany będą się goiły do końca życia

| Aktualizacja:

Paulina Młynarska powraca do tematu swoich traumatycznych doświadczeń z dzieciństwa. Dziennikarka stwierdziła, że nie żałuje swoich szokujących wyznań, bo chce ustrzec rodziców, przed krzywdą, jaka może spotkać ich pociechy.

wróć do artykułu
  • ~biedak
    (2013-02-07 18:55)
    ZA MAŁO DOSTAŁA WTEDY KASY TERAZ ŻAŁUJE
  • ~aleelita
    (2013-02-07 19:40)
    Panie Wajda co się działo na planie pańskiego filmu ? Głowa w piasek ? Bezkarność mają zapewnić układy i realizacja tematu na zamówienie o Lechu ?
    Można pytać czy ma być cisza na ten temat ?
  • ~wiele bny
    (2013-02-07 19:50)
    zwierzęta chodzą nago i nie maja komleksów a tej sie przypomniało po latach niech sie teraz rozbierze w czynie społecznym
  • ~ccc
    (2013-02-07 20:19)
    Bidusia
  • ~satyr
    (2013-02-07 20:21)
    SZKODA TWOICH ŁEZ (dziewczyno)- film.
    http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/12830
  • ~J-23
    (2013-02-07 20:45)
    całe żydostwo to dewiaci
  • ~kukiv
    (2013-02-07 21:07)
    Opowiedz wszystko Paulino. Nie kryj starego capa.
    Jednego dorwali to i za tego się wezmą.
  • ~Krej
    (2013-02-07 21:31)
    Dziennikarka z wykształceniem podstawowym!!!
  • ~galazka
    (2013-02-07 22:01)
    To nieźle się musiało dziać u niej w dom jak tatuś z mamusią pozwilil na dziwkarstwo, czyli już wcześniej msiała nieźle balować.
    Szkoda wypocin tej bramówki
  • ~grzeg
    (2013-02-07 22:31)
    Politowania godne. Po co publikujecie?
  • ~ciekawe
    (2013-02-07 22:48)
    Czyzby Polanski tam byl ...
  • ~zx
    (2013-02-07 23:06)
    Pani Paulina to obok prawdziwych problemów w życiu nawet nie przechodziła...
  • ~Piękna
    (2013-02-07 23:56)
    ona coś ma pod gitarą do PSYCHOLOGA marsz z malym biustem czy czyms tam
  • ~maswell
    (2013-02-07 23:59)
    A ja lubię Paulinę, jest sympatyczna i naturalna... Nie myśl o tym co przykre dziewczyno...
    pozdrowienia
  • ~Czytelnik
    (2013-02-08 00:13)
    Wyrażny brak tematów w DZIENNIKU! A "biedniutka cnotka" po prostu się zgrywa. Godne pożałowania.
  • ~Współczucie
    (2013-02-08 03:48)
    Napisz kobieto książkę na temat swoich problemów może ktoś zechce to kupić i przeczytać .Rozumiem,że masz żal do swoich rodziców,że nie ochronili Cię przed tym co Cię spotkało...więc wyrzuć to z siebie i powiedz im to po prostu .
    Tak to wygląda właśnie wtedy jak ktoś nad dobrze pojęte dobro dzieci przedkłada mamonę- za wszelką cenę chce osiągnąć sukces i zrobić tzw."KARIERĘ"
  • ~Głowa do góry Paula
    (2013-02-08 07:49)
    Scena w filmie "Kronika wypadków miłosnych" była sceną bardzo piękną i Wajda nie przekroczył tutaj żadnych granic. Dziękuje temu filmowi Młynarska zyskała filmową nieśmiertelność i nie powinna mieć żadnych wyrzutów. Natomiast potem wyjechała do Francji i brała udział w serialu "Różowa seria" - Wajda raczej nie miał wpływu na jej dalszą karierę i nie wybierał jej ról. Więc może doświadczenia z filmu "Kronika wypadków... " przyczyniły się do je upewnieniu się w atrakcyjności jako kobieta i to doświadczenie po latach ocenia negatywnie. Ale nie ma się czego wstydzić , bo jej wszystkie role są bardzo niewinne i jest bardzo piękną oraz atrakcyjną kobietą.
  • ~ja ja
    (2013-02-08 08:29)
    dzisiejsze 15latki wala jak tylko jest okazja i tyle.

    sama tego chciala ogierowi wajdzie podobala i tyle,

    tylko dlaczego tata artysta na to pozwolil , przeciez znal to zgnile srodowisko !!!
  • ~Film Wajdy był fajny
    (2013-02-08 08:47)
    ~ja ja2013-02-08 08:29
    dzisiejsze 15latki wala jak tylko jest okazja i tyle.

    sama tego chciala ogierowi wajdzie podobala i tyle,

    tylko dlaczego tata artysta na to pozwolil , przeciez znal to zgnile srodowisko !!!


    Film Wajdy był fajny i jeden z najlepszych w historii kina i jak ktoś dopatruje się czegoś złego , to jego sprawa.
  • ~TOM
    (2013-02-08 17:26)
    STARSZA PANI JUZ PO GWARANCJI.TO JUZ NIE BIERZE