Korwin-Piotrowska: Polski show biznes żył ponad stan

Karolina Korwin-Piotrowska słynie z tego, że bezlitośnie obnaża prawdę o rodzimych celebrytach. Ostatnio dziennikarka wyznała, że polski show biznes przez lata żył ponad stan, a obecnie wiele gwiazd przeżywa poważny kryzys finansowy.

wróć do artykułu
  • ~Stach
    (2012-09-10 12:01)
    A ja im nie współczuję, bo byli klakierami POprawnych kanałów
  • ~franek
    (2012-09-10 21:50)
    Polscy pseudocelebryci - to beznadziejne nadęte balony,sztucznie wykreowane na potrzeby różnych mediów lub masonów . Nic w nich mądrego , ani ciekawego-po prostu zwykła ,,sieczka". Teraz- jak im przykręcili śrubę, głośno lamentują. A trzeba było zawsze być porządnym człowiekiem , a nie ,,olewającym" ludzi przebrzydłym indywiduum.
    Przyszła Kryska na Matyska - tak było, jest i zawsze będzie!!
  • ~Zazdrosny
    (2012-09-10 14:32)
    Oh, moralizatorzy, którym nie grozi gruba kasa, rozpoczęli poprawianie swojego samopoczucia sp...nego własnym nieudacznictwem i potknięciami w życiu. Otóż dowiadujemy się, że uczciwa praca to tylko taka za ok. 2000. No i że pracownik to klakier. Co prawda nie ogarniam tej wioskowo-zawistno-polackiej logiki, ale już widzę naszych ukochanych moralizatorów, jak dostają kontrakt na 100 tys. PLN miesięcznie (w ich wypadku zapewne już 10% tej kwoty spowodowałoby udar z podniety) i honorowo go nie popisują, po czym radośnie i w podskokach, świadomi swej niezaprzeczalnej wartości, pędzą na 3 zmianę w fabryce opon do uczciwej pracy, którą tak cenią i która, mimo 30 lat stażu na tym samym stanowisku na linii produkcyjnej, nie znudziła im się i wciąż czerpią z niej tak samo wielką satysfakcję, gdy po raz pierwszy podbili kartę zmianową. Ludzie, k..., was się nie da słuchać. Jesteście po prostu obwiesiami.
  • ~piszdzieli
    (2012-09-10 14:37)
    gwiazdy celebryci gdzie oni są
  • ~lisica
    (2012-09-10 17:21)
    u nas niestety nie ma gwiazd tylko takie pipusie co im sie wydaje jacy sa wspaniali, trzeba pamietac, ze wedle stawu grobla
  • ~Wacław
    (2012-09-10 18:38)
    "Jest armia ludzi, o których myśmy myśleli, że są prawie bogami."

    CHYBA WY MYŚLELIŚCIE
  • ~stary
    (2012-09-10 18:21)
    Paprochy kosmiczne ,a nie gwiazdy. Gwiazdy świecą wiecznie. Paprochy tylko przed spaleniem.
  • ~vp
    (2012-09-10 19:12)
    Można dodac do tego zespołu nic nie potrafiący równie reprezentacyjny zespół pseudo dziennikarzy. Też nie powiem kto ,każdy ma swojego K.
  • ~isaBEL
    (2012-09-10 20:13)
    ALEZ MADRY TEKST KORWIN PIOTROWSKIEJ...BRAWO. TRAFILA W PUNKT!!!
  • ~Azot
    (2012-09-10 22:17)
    Donek im ten upadek zapewnił,za bardzo go popierali.
  • ~basia
    (2012-09-10 13:58)
    I bardzo dobrze.Pani Rozenek z zachwytu, że dużo zarobiła,to zaraz zniekształciła swoją twarz,Wojewódzki z nadmiaru pieniędzy,obywateli mieszał prawie z błotem,co poniektórzy to rozpoczęli kariery rozwodowe,itd. Teraz to zarobią na Nich odpowiedni lekarze specjaliści.
  • ~~ja
    (2012-09-10 22:28)
    Na pewno Lisa który stał się symbolem tego całego towarzystwa
  • ~litosciwy liść
    (2012-09-10 23:58)
    Co to za język Pani Karoliny. Ileż tam anglicyzmów, rusycyzmów. To jakby robocze tłumaczenie obcojęzycznego tekstu. Fe, cóż za dziennikarska niechluja..
  • ~Edek
    (2012-09-11 06:44)
    Słuszny tekst pani Korwin Piotrowskiej.Celebryci,wziąc się do prawdziwej roboty.Za brylowanie przed kamerą,nie będą już płacić krocie.
  • ~jan
    (2012-09-11 07:45)
    juz dawno powinno sie bylo psiarnie eliminowac botoksy gnojstwo po znajomosciach
  • ~ruhamak
    (2012-09-11 08:26)
    Czyżby mowa była o cudnym polskim dziennikarzu słynącym z bezstronności
    i niezależności od rządzącej partii Tomeczku Lizie ??
  • ~mark
    (2012-09-11 08:14)
    I bardzo dobrze!!!
  • ~iwona
    (2012-09-11 17:22)
    nagle celebryci stali się zwykłymi ludźmi
    u mnie w pracy dyrektor już 10 lat temu mówił że jak nas zwolni to będziemy nikim
    rzeczywistość dopędziła też gwiazdy?
    to chyba sprawiedliwe
    a pani Piotrowska niczego nowego nie odkryła i nie powiedziała
    ją czeka to samo za jakiś czas
  • ~jana
    (2012-09-10 14:07)
    Zawsze mogą pójść do uczciwej pracy. U mnie we Wrocławiu potrzebują na kasę w Biedronce na Komandorskiej
  • ~wers
    (2012-09-10 12:51)
    Może wreszcie telewizja zajmie się tym do czego jest powołana. A więc do obiektywnej prawdy i nie robienia ludziom wody z mózgu. Nie będziecie dla Polaków to Polacy was oleją.

Może zainteresować Cię też: