Na swoim blogu Karolina Korwin-Piotrowska opowiada i pisze o filmach, serialach, ale również o ciekawych biografiach filmowych oraz intrygujących aktorach, aktorkach czy reżyserach. Blog filmowy Karoliny Korwin-Piotrowskiej można oglądać na profilu HBO Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/HBOPolska.

Reklama

Pierwsze materiały wideo dotyczą premiery trzeciego sezonu "Zakazanego imperium", serialu "Dziewczyny" oraz książki o Eugeniuszu Bodo "Już taki jestem zimny drań". Kolejne materiały będą dodawane sukcesywnie. Oprócz materiałów wideo, na Facebooku można znaleźć publikowane również na stronie http://www.hbo.pl, felietony Karoliny Korwin-Piotrowskiej o świecie filmów i seriali.

Karolina Korwin-Piotrowska jest znanym krytykiem filmowym, dziennikarką radiową, prasową i telewizyjną. Debiutowała w Radiu Kolor, z którego przeszła do Radia Zet, prowadząc m. in. Klub Radia Zet, Filmzet, Mniej więcej serio i Weekend z Radiem Zet. Prowadziła autorską audycję filmowa w Radiu PiN W kinie i na kanapie, która była najpopularniejszym programem tej stacji. Obecnie w TVN Style razem z Tomaszem Kinem prowadzi program "Magiel towarzyski", pisze felietony do "Art&Business", a także jest redaktor naczelną oraz współwydawcą magazynu "Żurnal".