Górniak chce nawrócić syna na buddyzm. Krupa się nie zgadza

Edyta Górniak chce zabrać małego Alana do Tybetu, by tam chłopiec za jej przykładem został buddystą. Tymczasem ojciec dziecka, Dariusz Krupa nie zgadza się na takie nawracanie i nalega, by Alan był wychowywany w wierze katolickiej.

wróć do artykułu
  • ~Aks
    (2012-07-06 18:26)
    Cyganka buddystką, w sumie Romowie zazwyczaj akceptowali religię społeczności w której zamieszkiwali.
  • ~kosmopolita
    (2012-07-06 18:56)
    MA COŚ Z ,,GAREM'' - (nie mylić z guru)
  • ~Molasz
    (2012-07-06 19:11)
    Niewykształcona zagubiona wiejska głuptaczka.
  • ~lili
    (2012-07-06 19:11)
    prostaczka po podstawowce ,ona nawet nie wie kto jest jej ojcem ,wie ze jakis cygan a co dopiero wypowidac sie na temat buddyzmu,edka to zryty beret,krupa powinien jej zabrac tego bachora bo to bedzie nastepny zryty beret.edka ty lepiej idz do psychiatry a najblizej masz branice w opolskim.
  • ~widz.
    (2012-07-06 20:50)
    I na co ona może mawracać? Czy ona wie że buddyzm nie jest religią??? I kto ja nawrócił i na co Ta górniak. widocznie kasa jest na pierwszym miejscu. - to jest jej religia
  • ~?x
    (2012-07-06 21:03)
    klecha dba i ma nadzieje ze w przyszlosci to dziecko bedzie nosilo pieniadze aby klechom zylo sie lekko.
  • ~KORZENIE
    (2012-07-06 21:21)
    Romowie przybyli do Europy z Indii... czyli Edyta wraca do swych korzeni ;)
  • ~Ja
    (2012-07-06 22:11)
    Pochodzę z miejscowości, w której spotykam się z Cyganami ( Romami ) bez ambicji. Miałem również przyjemność rozmawiać z Cyganami ( Romami ) o wysokim poziomie kultury, intelektu i zachowania.

    Żaden z nich nie był buddystą. Z dumą określali siebie, jako katolików.

    Edytka, niestety ma problemy egzystencjalne, z których nie potrafi wybrnąć. Poszukuje czegoś, co jest dla niej nie dostępne.
  • ~jatowiem1
    (2012-07-06 22:57)
    Współczuję Krupie że związał się z takim cudakiem.Tak to jest jak chłop nie myśli gdzie wkłada...
  • ~gerry5
    (2012-07-07 01:24)
    górniak sprzedała sie za kase
    to i wierzy w pogańskie bzdety
  • ~Andre
    (2012-07-07 01:35)
    Górniak ma prawo wyznawać taką wiarę jaką chcę i nikomu nic do tego. Ma prawo również do wychowywania własnego dziecka i przekazywania mu swoich wartości, tak samo jak jego ojciec., Żaden zadufany w swym nawiedzeniu klecha nie powinien ich pouczać. Tej bandzie sekciarzy wciąż wydaje się że w tym kraju jedynie oni decydują co jest prawdą a co nie.
  • ~hahahaha
    (2012-07-07 02:37)
    czego sie spodziewac od naprawde PROSTEJ DZIEWUCHY?
    a efekt bedzie taki ze ten chlopaczek wyrosnie na cos w rodzaju palikoto-nergala.
  • ~historyk
    (2012-07-07 07:25)
    A czy wcześniej nie powinien być judaizm, grekokatolicyzm, islam, hinduizm... ?
    Młodym ludziom należy poszerzać horyzonty , edukować z zachowaniem pewnej logiki historyczno- geograficznej, a nie skakać od razu z Karpat na Himalaje.
  • ~młody
    (2012-07-07 07:34)
    EDYTA: Czy ja to już kiedyś śpiewałam, czy nie śpiewałam?
    ALLAN: Śpiewałaś mamusiu po polsku, a to jest w jakimś łamanym tybetańskim.
  • ~Edward M.. Sopot
    (2012-07-07 08:48)
    W tym buddyzmie nie chociaż pedofilii
    Nie ma komisji majątkowej z jej przekrętami
    Nie ma księży którzy uciekają przed alimentami

    I co wasz katolicyzm jest lepszy
    Nie widziałem w Tybecie żadnego Rydzyka i żaden Tybetańczyk nie ma Maybacha

    Ale tam też nie ma durnych mocherowych berecików
  • ~Murzyn Mariusz
    (2012-07-07 08:49)
    Górniak to typowa menelka, tylko czysta i ładnie ubrana.
  • ~miou
    (2012-07-07 09:19)
    Klecha twierdzi, że buddyzm to zboczenie z drogi prawdy.
    Gratulacje !
  • ~kasia London
    (2012-07-07 09:26)
    terz jest moda na budyzm i kabala na swiecie
    katolicy do lamusa
  • ~ja
    (2012-07-07 09:32)
    A to dopiero kretynka! Zawsze taka była i teraz jej się to pogłębia. Nie powinna przypadkiem porozmawiać z psychiatrą?
  • ~widz
    (2012-07-07 10:21)
    Oprcz dobrego głosu to ona niczym innym nie może zaimponować.Ani urodą,ani rozumem...

Może zainteresować Cię też: