Górniak chce nawrócić syna na buddyzm. Krupa się nie zgadza

Edyta Górniak chce zabrać małego Alana do Tybetu, by tam chłopiec za jej przykładem został buddystą. Tymczasem ojciec dziecka, Dariusz Krupa nie zgadza się na takie nawracanie i nalega, by Alan był wychowywany w wierze katolickiej.

wróć do artykułu
  • ~ikhana
    (2012-07-18 18:41)
    Polski Duzy Brat nieda mi wam linka dac abyscie sami sobje zdanie zrobili , niestety , broni aby prawda niewyszla , chanba...
  • ~ikhana
    (2012-07-18 18:30)
    Zauwazono ze dla polski niema zadnych aktualnych informacji dlatego dodaje link , prosze umiec po angielsku aby sie porozumiec , jest wjecej informacji w internecie , niestety tylko po angielsku lub niemiecku
  • ~Ikhana
    (2012-07-18 14:53)
    FBI przyznaje ze jest EXTRATERYSTYCZNY kontakt !!!
    prosze googlowac , FBI nierobi z UFO zadnej tajemnycy juz , przyznali sie 13stego tego miesiaca , tlumacza ze ufoludki sa mile... GOOGLUJCIE te slowa , niebadzdzie globamy , na hiroglyfach widac ufoludki i pojazdy ufo , dzis FBI wam mowi otwarcie , ze prawde podejzywaliscie , czas czytac swiete pismo , aby wiedziec kto to te ufoludki sa , i do jakiej partii naleza, fakt ze sa mili i chca nam pomuc , daje man FBI i minister obrony w washingtonie do zrozumienia.
  • ~Ikhana
    (2012-07-17 01:53)
    nie ZE swin ale DO swin...
  • ~ikhana
    (2012-07-16 04:11)
    Przypomnijcie sobje , jak Pan Jesus ze swin Demony wygnal , i pomyslcie glebjej , ze dzis Demon umie Klonowac , cialo bez duszy potrafi DZIEKI nam stworzyc i tam potrafi wlesc , i bedzie wygladal jak my ...DZIEKI NAM , ta anomalia ktora MY dzieci wietsznego ojca swietego tutaj na tej ziemi stworzylismy dla Demonow , jest bardzo duzym GRZECHEM owszem , ale czas na to aby wam otworzyc oczy , aby pokuta w serce znalazla , i spowrotem do korzen nas powrucila , duchowo , bo to co my dalismy Demonom teraz w rece , zrobolo ich zwierzem olbrzymim , i niemamy ani malch szans , to co teraz Demony z nami zrobja , tego nitk niezawrzyma , a Demony chca tez miec swoj rai , bo wiedza ze nigdy niewejda do ZION , dlatego opentali nas , i siedza na planetach obok nas , z nasza zbowana technologja , jak my jeszcze nigdy realnie na oczy niewidzielismy , i bardzo bedziemy sie bac , jak sie ukaza , w naszej supertechnologji jakiej ten swiat nigdy niedostal , ratunek istnieje nadal przez syna isc do ojca , Pan Jesus wam nadal to samo ofjaruje , RATUNEK , przed wlasnie tym co widzicie , co juz czujecie , i co wam grozi , nadal , Syn swiety , ofjaruje siebje dla was , jak w pierwszym dniu , zaden czas sie niezmienil , i nic w objetnicach Pana Jesusa sie niezmienulo do dzis , to tylko wy sie zmieniliscie , nadal czeka Pan na was az powrucicie , ale czas juz coraz miejszy , niedlugo Pan Jesus po swoich przyjdzie , juz niedlugo, jeszcze tylko malo czasu , wracaj na ta droga i do tego czystego serca , jak pamietasz , jak dzieckiem byles/bylas , nielicz swoich grzecow ani ty DZIWKO ani ty ZLODZIEJU , Pan i dla was ma miejsce , i przebaczy wam tez , i oczysci , jak wrucicie...DZIS
  • ~Ogluszona bembnieniem z Gorniaka
    (2012-07-16 02:26)
    edzia gorniak , tez mi sekretem nadala ze, jest az taka MUCHAMEDYNIA ze , jest nad umyslem , i nad logika ludzka , i dlatego , otworzyla sobje LEB , wyjela rozum , podrzucila z metr w gore , i s kopa sie z nim rozstala , powtazajac , ze nietrzeba mi tego juz , jestem nad toba!!! ja ino myslalam : baaaa no baaaa no...
  • ~Ogluszona bembnieniem z Gorniaka
    (2012-07-16 02:15)
    edyta gorniak zadna budystka , wczoraj jak po piwo szla spotkalam ja , i nadala mi ze jest teraz 100% MUCHAMEDANKA czy cus ino takiego , bedzie miaja brode niedlugo , i bombe tez juz chwali pod nosem , znaczy ze jest powolana , cus ino ja tam wola , a takich nietrzyma sie prawda...
  • ~boruta
    (2012-07-09 12:50)
    Kolejną królową popu p...o.
  • ~Zuzia
    (2012-07-07 17:58)
    To mozna tylko skomentowac i POrownac do :
    Kazdy rolnik POstepowy, sam zapladnia swoje krowy...
  • ~aguś
    (2012-07-07 15:22)
    BRAWO ~zatroskany.
  • ~alicja
    (2012-07-07 13:11)
    Kobieta nie ma prawa wychowywać dziecka wg własnego sumienia BO KOŚCIÓŁ ZAWSZE MA RACJĘ + mężczyzna. Nie dziw, ze się Edyta rozwiodła. Brawo!!
  • ~v12
    (2012-07-07 10:45)
    Niech Edzia spiknie się z Tomem Cruise i spada na buddyjsko-scjentologiczne drzewo.
  • ~fidelis
    (2012-07-07 10:26)
    A może pislamistą?
  • ~zatroskany
    (2012-07-07 10:24)
    Panie Krupa walcz pan by nie zrobiła krzywdy dziecku.
  • ~widz
    (2012-07-07 10:21)
    Oprcz dobrego głosu to ona niczym innym nie może zaimponować.Ani urodą,ani rozumem...
  • ~ja
    (2012-07-07 09:32)
    A to dopiero kretynka! Zawsze taka była i teraz jej się to pogłębia. Nie powinna przypadkiem porozmawiać z psychiatrą?
  • ~kasia London
    (2012-07-07 09:26)
    terz jest moda na budyzm i kabala na swiecie
    katolicy do lamusa
  • ~miou
    (2012-07-07 09:19)
    Klecha twierdzi, że buddyzm to zboczenie z drogi prawdy.
    Gratulacje !
  • ~Murzyn Mariusz
    (2012-07-07 08:49)
    Górniak to typowa menelka, tylko czysta i ładnie ubrana.
  • ~Edward M.. Sopot
    (2012-07-07 08:48)
    W tym buddyzmie nie chociaż pedofilii
    Nie ma komisji majątkowej z jej przekrętami
    Nie ma księży którzy uciekają przed alimentami

    I co wasz katolicyzm jest lepszy
    Nie widziałem w Tybecie żadnego Rydzyka i żaden Tybetańczyk nie ma Maybacha

    Ale tam też nie ma durnych mocherowych berecików