To będzie jubileuszowa, 20. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Zaplanowano, że wystąpią najlepsi uczestnicy z poprzednich serii. Są wśród nich m.in. Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, którzy rozstali się z polsatowskim show w nieprzyjemnej atmosferze.

Reklama

Aktorka, która triumfowała w pierwszej edycji, a następnie przez 17. kolejnych sezonów zasiadała w jury, ma występować z artystami na scenie.

Katarzyna Skrzynecka zrobiła ogromne wrażenie na jurorach, gdy wykonała piosenkę "Time to Say Goodbye", wykonywaną oryginalnie przez duet Sarah Brightman — Andrea Bocelli. Skrzynecka zaśpiewała obie partie. Główną nagrodę, 100 tys. zł, przekazała na fundację Koocham.

Z kolei jak informują media, Piotr Gąsowski ma zostać trzecim prowadzącym lub jurorem.

Portal wirtualnemedia.pl podał nazwiska kolejnych uczestników, którzy we wtorkowy wieczór pojawili się w siedzibie Polsatu, aby ustalić ostatnie szczegóły z produkcją programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Będzie wśród nich Stefano Terrazzino, który wygrał trzecią edycję "Twoja twarz brzmi znajomo". W finale wcielił się w Mieczysława Fogga.

Aleksandra Szwed i Stefano Terrazzino to triumfatorzy poprzednich edycji programu / AKPA

Jest też szansa, że w wiosennej edycji show wystąpi Aleksandra Szwed. Aktorka zwyciężyła piątą edycję "Twoja twarz brzmi znajomo". W finale zaśpiewała arię Moniuszki "Ten stary zegar".

Wśród uczestników portal wirtualnemedia.pl wymienia też Kacpra Kuszewskiego - zwycięzcę 8. edycji, Filipa Lato - zwycięzcę 9. edycji i Mateusza Ziółko - zwycięzca 10. edycji.

Trwa ładowanie wpisu