Katarzyna Skrzynecka 17 sezonów pełniła funkcję jurorki w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Została jednak zwolniona. Polsat ogłosił decyzję o zakończeniu współpracy z aktorką na początku stycznia tego roku. Gdy to się wydarzyło, Piotr Gąsowski również zrezygnował z dalszego prowadzenia programu. Teraz oboje planują powrót do jubileuszowej edycji show.

Reklama

Katarzyna Skrzynecka wraca do "Twoja twarz brzmi znajomo"

Na wiosnę 2024 roku zaplanowana jest jubileuszowa, 20. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w której wystąpią najlepsi uczestnicy z poprzednich serii. Trwają ostatnie negocjacje z artystami, a pełny skład programu może zostać ogłoszony jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Według informacji serwisu wirtualnemedia.pl Katarzyna Skrzynecka będzie jedną z tych, które zobaczymy w jubileuszowej edycji.

Maciej Dowbor i Maciej Rock pozostaną w roli prowadzących, natomiast w składzie jury ponownie zobaczymy Małgorzatę Walewską i Roberta Janowskiego. Paweł Domagała zdecydował się zrezygnować z funkcji jurora. Co do roli Piotra Gąsowskiego, istnieje możliwość, że zobaczymy go ponownie w roli prowadzącego lub nowego jurora.

Nie mogę nic powiedzieć, obowiązuje mnie klauzula poufności- powiedział Piotr Gąsowski w rozmowie z "Plejadą".

Decyzja o zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej i odejściu Piotra Gąsowskiego spotkała się z dezaprobatą fanów programu. Obydwoje dołączyli jesienią do stacji Zoom TV, gdzie wspólnie prowadzili program "Kabaretowe przeboje".