Katarzyna Nosowska to jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek, która przez 25 lat była członkinią legendarnego zespołu Hey. W 2017 roku zespół zawiesił działalność, a obecnie artystka skupia się na swojej solowej karierze. Ponadto Nosowska aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie niedawno opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim mężem, świętując piątą rocznicę ślubu.

Reklama

Katarzyna Nosowska cieszy się dużą popularnością wśród swoich fanów w świecie wirtualnym. Na jej profilu na Instagramie obserwuje ją już ponad 600 tysięcy osób. Artystka regularnie dzieli się z nimi humorystycznymi filmikami oraz fragmentami ze swojego prywatnego życia. Niedawno, z okazji piątej rocznicy ślubu, opublikowała post ze zdjęciem, na którym pozowała wraz ze swoim mężem, Pawłem Krawczykiem - gitarzystą zespołu Hey, z którym jest związana od ponad 20 lat.

Katarzyna Nosowska świętuje piątą rocznicę ślubu

Chociaż Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk od 22 lat tworzą zgrany duet, to nie mają długiego stażu małżeńskiego. Artyści świętują właśnie 5. rocznicę ślubu, a z tej okazji Nosowska opublikowała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie.

Piąta rocznica - drewniana - napisała Nosowska pod zdjęciem.

Pod rocznicowym postem natychmiast pojawiła się fala komentarzy. Fani artystki hojnie wyrażali swoje pozytywne opinie i pisali życzenia.

Moja ulubiona para "szołbiznesu"; Niech Wam szczęście płynie obficie!; Kolejnych piątek, Pasujecie do siebie jak nikt; Wszystkiego wspaniałego, dużo miłości, piękna z Was para; Żeby się wióry sypały; Drewno musi leżakować...jak wino. Najserdeczniej - pisali internauci.

Kryzysy w związku Katarzyny Nosowskiej i Pawła Krawczyka

Mimo że Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk są razem od ponad dwóch dekad, to ich związek nie był pozbawiony trudności. Jednym z wyzwań, z jakim się zetknęli, było zmaganie się z chorobą alkoholową gitarzysty. Na szczęście małżonkom udało się pokonać te trudności. Wokalistka częściowo przypisuje sukces w przezwyciężeniu kryzysów znanej psycholożce, która odegrała istotną rolę w ich życiu.

Trudno jest patrzeć, jak upada ktoś bliski. Jednak w przypadku uzależnienia rację bytu ma tylko i wyłącznie twarda miłość. Ja miałam to szczęście, że w najgorszym momencie dane mi było spotkać psycholog Ewę Woydyłło - wspominała na łamach "Pani".

Reklama

Piosenkarka przyznała też, że została zdradzona. Wybaczyła to jednak partnerowi.

Całe życie sądziłam, że zdrady nie wybaczę, no i proszę - wybaczyłam. Okazało się, że nie jestem małostkowa - z tego jestem dumna - powiedziała Nosowska.