Marcin Prokop i Dorota Wellman to aktualnie najdłużej współpracujący duet prowadzących programu "Dzień dobry TVN". Po raz pierwszy pojawił się w produkcji w 2007 roku. Kilka dni temu widzowie byli zaskoczeni, gdy obok Marcina Prokopa pojawił się Damian Michałowski, który zazwyczaj współpracuje z Pauliną Krupińską. Natomiast w czwartek doszło do kolejnej zmiany w obsadzie programu. Tym razem obok Marcina Prokopa pojawiła się Paulina Krupińska.

Reklama

Wpadka Marcina Prokopa w "Dzień Dobry TVN"

Programy nadawane na żywo rządzą się swoimi prawami. Łatwo w nich o wpadkę i nieplanowany bieg zdarzeń. Tak też się stało w czwartkowym wydaniu "Dzień dobry TVN", które prowadzili Paulina Krupińska i Marcin Prokop.

Witając widzów, Marcin Prokop zauważył, że współpracuje teraz z nową partnerką.

Pytanie, kto jest kim - czy ja jestem Damianem Michałowskim, czy Paulina jest Dorotą Wellman, czy Paulina jest Pauliną, a ja jestem Marcinem Prokopem? To już państwo sami zdecydujcie. Dzień dobry - zaczął prowadzący.

W tej chwili Paulina Krupińska zaprezentowała swojego nowego partnera telewizyjnego, a Marcin Prokop zrewanżował się tym samym, mówiąc: "Paulina Krupińska". Jednak prezenterka szybko zauważyła, że nie użył jej dwuczłonowego nazwiska.

Karpiel... Damiana nauczyłam - upomniała współprowadzącego.

Marcin Prokop zareagował w charakterystycznym dla siebie, żartobliwym stylu.

Yyy... wolałbym tego nie pamiętać - odpowiedział.