Brad Pitt jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn świata. Ma 59 lat, ale wygląda olśniewająco.

Gwiazdor Hollywood ma bogate życie miłosne. W 2000 roku poślubił znaną z serialu "Przyjaciele" aktorkę Jennifer Aniston. Rozwiedli się pięć lat później, a powodem rozstania okazał się romans aktora z Angeliną Jolie. Zakochali się w sobie na planie filmu "Pan i pani Smith". Doczekali się także sześciorga dzieci. Mają wspólnie córkę Shiloh oraz bliźnięta: Vivienne Marcheline Jolie-Pitt i Knoxa Leona Jolie-Pitta, a także trójkę adoptowanych dzieci: dwóch chłopców – Maddoxa Chivana, Paxa Thiena oraz Zaharę Marley.

Reklama

W 2014 roku odbył się ich ślub, a już w 2016 roku Jolie złożyła pozew o rozwód. Trzy lata później byli już po rozwodzie.

Dziewczyna Brada Pitta jest od niego o 27 lat młodsza

Brad Pitt od tamtego czasu spotykał się z kilkoma kobietami. Była to m.in. supermodelka Emily Ratajkowski. Okazuje się, że od roku Brad Pitt jest związany z 32-letnią Ines de Ramon. Kobieta pracuje w branży jubilerskiej, a z wykształcenia jest dietetyczką. Wcześniej była żoną aktora z "Pamiętników Wampirów", Paula Wesleya.

Brad Pitt chce mieć 100 proc. pewności

Informator magazynu "People" zdradził teraz, że aktor jest bardzo zakochany w nowej partnerce i mówi o niej jako o "swojej dziewczynie". Nie przedstawił jej jednak jeszcze dzieciom, bo chce mieć pewność, że uczucie, które ich łączy, jest naprawdę trwałe.

Brad Pitt zagrał w wielu znakomitych filmach. To m.in. "Siedem", "12 małp", "Podziemny krąg", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", "Bękarty wojny". Jest też producentem takich hitów "Infiltracja" czy "Jedz, módl się, kochaj". Jest laureatem Oscara w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy za rolę w filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood".