Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo zapracowana. Angażuje się w akcje społeczne, prowadzi telewizyjne projekty, intensywnie trenuje i zajmuje się trzema snami. Jest też aktywną bizneswoman i publikuje bardzo dużo materiałów w mediach społecznościowych. Była prowadząca "Dzień dobry TVN" podzieliła się teraz smutną nowiną z obserwatorami. Dopadł ją wirus. Choroba się rozwinęła i wyłączyła ją na chwilę z życia.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan o trudnej walce z wirusem

Kochani, wracam prawie że z zaświatów. Te ostatnie dni to była ciężka walka z wirusem. Nie ukrywam, że nie było łatwo. (...) Dawno tak nie chorowałam, gdzie ja w ogóle nie choruję. Byłam sama zdziwiona siłą tego wirusa – taką informację przekazała celebrytka na InstaStories.

Szczere wyznanie Małgorzaty Rozenek-Majdan o chorobie / AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan może liczyć na wsparcie męża

Małgorzata Rozenek mogła na szczęście liczyć w tym trudnym czasie na wsparcie męża. Teraz jest już z nią lepiej, o czym nie omieszkała poinformować fanów.

Ale dzisiaj jest pierwszy dzień, kiedy czuję, że wraca do mnie w ogóle powoli kontakt z bazą, bo naprawdę ostatnie dni miałam takie, że nie miałam siły na nic — stwierdziła.