Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski prowadzą program "Pytanie na śniadanie" od września 2020 roku. W październiku 2022 roku, z okazji 40. urodzin Katarzyny Cichopek, publicznie ogłosili, że są również parą w życiu prywatnym. Tego dnia przebywali w Izraelu. Rok później, w październiku, zakochanych również nie było w Polsce. Obydwoje mieli dłuższą przerwę w pracy.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli przerwę od "Pytania na śniadanie"

Gdzie byli, kiedy ich nie było? Okazuje się, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzili kilka dni na zwiedzaniu Szkocji. Po powrocie do Warszawy aktywnie udostępniali treści na swoich mediach społecznościowych, jednak nie pojawiali się w programie "Pytanie na śniadanie", choć byli zapisani w grafiku.

Poprosili o przesunięcie ich dyżuru. Niektórzy zaczęli mówić, że się przyczaili i nie chcieli prowadzić programu tuż przed wyborami - powiedziała "Faktowi" osoba związana z "Pytaniem na śniadanie".

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wrócili do "Pytania na śniadanie". Co powiedzieli?

Na ekrany para wróciła dopiero w czwartek, 19 października - już po wyborach parlamentarnych.

Dzień dobry, zaczniemy od tego, że bardzo się za państwem stęskniliśmy. Witamy w to czwartkowe przedpołudnie, to będzie dobry dzień - powiedział Maciej Kurzajewski, witając się z widzami.

To na pewno będzie dobry dzień, ciekawych tematów nie zabraknie, postaramy się rozbudzić państwa, żeby ten dzień był naprawdę piękny i energetyczny - dodała uśmiechnięta Katarzyna Cichopek.

Na ekrany Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wrócili już po wyborach parlamentarnych. / Instagram

Widzowie programu bardzo entuzjastycznie przyjęli powrót pary. W mediach społecznościowych nie zabrakło miłych słów pod ich adresem.

Dzień dobry dobrego dnia życzę, pozdrawiam serdecznie panią Kasię i pana Maćka; Pozdrawiam p. Kasię i p. Macieja; Miło, że jesteście. Witam Parę prowadzących PNS; Miło widzieć Kasię i Macieja; Pozdrawiam prowadzących, jesteście super - pisali internauci.