Obecnie trwa Paris Fashion Week, który, jak zawsze, przyciągnął znane osobistości związane ze światem mody. W ciągu ostatnich dni w Paryżu pojawili się takie celebrytki jak Kim Kardashian, Hailey Bieber, Pamela Anderson, a także dzieci Madonny, Lourdes i Rocco.

Reklama

Na Paris Fashion Week nie zabrakło również polskich osobistości. Oprócz zaproszonych przez marki rodzimych influencerek odwiedziła go również Anna Lewandowska. Milionerka, która jeszcze dzień wcześniej odpoczywała na plaży w Hiszpanii, w poniedziałek po południu pojawiła się w Paryżu. Partnerka Roberta Lewandowskiego najpierw podzieliła się kilkoma ujęciami z miasta, a później relacjonowała pokaz mody Louis Vuitton, na który została zaproszona.

Anna Lewandowska na Paris Fashion Week

Anna nie tylko przyglądała się modelkom, które paradowały po wybiegach, ale również postanowiła spróbować swoich sił w tej roli. Efektami podzieliła się na swoim profilu na Instagramie. Trenerka opublikowała kilka zdjęć, na których pozuje w stylizacji składającej się z krótkiego czarnego topu, szerokich spodni oraz butów na wysokim obcasie.

@louisvuitton SS24 #pfw - napisała na Instagramie.

Trenerka nie omieszkała także pochwalić się umięśnionym brzuchem.

Internauci skomentowali stylizację Anny Lewandowskiej

Pod postem Anny Lewandowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy najwyraźnie byli zachwyceni tym, co zobaczyli.

Kobieta z klasą; Obłęd; Wow!; Wyglądasz przepięknie; Wyglądasz szałowo; Wyglądasz bosko Aniu; Cudownie; Mega zjawiskowo; Szałowo- pisali fani w komentarzach.

Reklama