W 9. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Krzysztof został sparowany z Magdą. Ich ślub odbył się w strugach deszczu, ale to nie przeszkodziło im w zachowaniu dobrych humorów. On ma 33 lata, ona 25.

Reklama

Od pierwszego momentu widać, że między tą dwójką iskrzy. Mają wspólne zainteresowania, takie jak ezoteryka i lubią spędzać ze sobą czas. Krzysztof prowadzi własną firmę, a Magda jest interwentką kryzysową.

Na razie nie wiadomo, czy małżeństwo pary przetrwa, bo finał nastąpi dopiero za kilka tygodni, a uczestnicy są objęci umową, która zakazuje im zdradzania, czy nadal są w związku, czy zdecydowali się rozstać. Z tego powodu wszystko, co wrzucają do sieci, wzbudza ogromne zainteresowanie.

Co Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmienił w swoim wizerunku?

Fani programu doszukują się dowodów na to, czy dana para zdecydowała się być razem, czy może jednak wybrała rozwód. Teraz głośno zrobiło się o metamorfozie, jaką przeszedł właśnie Krzysztof.

Krzysztof Żółtak z 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" / Instagram

Okazuje się, że zdecydował się na ogromną zmianę swojego wizerunku. Mężczyzna przefarbował włosy. Nie jest już brunetem, a jasnym blondynem. Nie wiadomo, czy sam podjął taką decyzję, czy namówiła go do tego żona z programu.

Dowodem na to, że tak może być jest to, że Magda także zamieściła nowe zdjęcia, na których widać, że zdecydowała się także na zmianę koloru włosów i styl ubierania się.