Kilka dni temu Agnieszka Chylińska zamieściła w sieci wpis, w którympodziękowała swojej wieloletniej menadżerce, Joannie Ziędalskiej-Komosińskiej, za wieloletnią współpracę. Do wpisu dołączone zostało zdjęcie, na którym obydwie panie trzymają się za ręce.

Reklama

To właśnie ta fotografia sprawiła, że pojawiły się plotki oraz domysły, że obydwie kobiety łączy coś więcej, niż praca zawodowa.

Menadżerka Agnieszki Chylińskiej wydała oświadczenie

Menadżerka Agnieszki Chylińskiej postanowiła zabrać głos w tej sprawie i przyznała, że jest zmęczona plotkami na temat jej relacji z piosenkarką. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała przejmujący post.

Drodzy, postawmy już kropkę. Już wystarczy. Za dużo. Dość powielania bzdur. Niech każdy zajmie się swoim życiem. Przestanie intrygować, inwigilować, szczuć, kłamać, podglądać, szukać, wtykać nos w nieswoje sprawy, jątrzyć, złorzeczyć, zazdrościć - napisała na swoim Facebooku.

Co w obronie menadżerki Agnieszki Chylińskiej napisała Doda?

Jedną z osób, które postanowiły wyrazić swoje wsparcie i również zabrały głos w tej sprawie była Doda. Odniosła się do słów Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej i stwierdziła, że takie sytuacje doprowadzają gwiazdy do całkowitego rozdzielenia życia osobistego od aktywności w mediach społecznościowych.

Znam to. Nadchodzi czas całkowitego wycofania się, poza pracą, z social mediów ludzi naszego biznesu, ale nie tylko. Wszyscy powoli mają już dosyć skutków Instagrama i followersów w życiu. I dobrze- napisała.

Zgodzicie się z Dodą?