Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wzięli ślub 10 września 2016 roku. Ceremonia miała miejsce w podwarszawskim Konstancinie. Wszystko odbyło się zgodnie z planem i założeniami młodej pary.

Reklama

W sieci pojawiło się wówczas wiele zdjęć i nagrań z ceremonii. Radek i Małgosia nie zapominają też o celebracji tego wyjątkowego momentu i co roku w mediach społecznościowych kolejne kadry ze ślubu.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan świętują 7. rocznicę ślubu

Tak było i tym razem z okazji 7. rocznicy ich ślubu. Radek pochwalił się niepublikowanym do tej pory nagraniem z wesela. Na zamieszczonym w sieci filmie widać jak przemawia i opowiada m.in. o pierwszej randce z Małgosią i mamie Zosi, która "od początku w niego wierzyła". Pod nagraniem Majdan zamieścił okolicznościowy wpis.

Dzisiaj obchodzimy naszą 7. rocznicę ślubu. Jak ten czas szybko biegnie. Najważniejsze, że kochamy się tak samo mocno, jak wtedy gdy powiedzieliśmy sobie "tak". To niepublikowany fragment naszego wspaniałego wesela - czytamy.

To nie pierwsza para show-biznesu, która zdecydowała się na publikację nagrania z wesela, którego do tej pory nie można było zobaczyć publicznie. Wcześniej podobny film zamieściła na swoim Instagramie Anna Lewandowska.